Aktuality

Tři hotely z Vysočiny získaly ocenění Czech Hotel Awards

ocenění hotel rokuHotely roku na Vysočině jsou Konferenční hotel Luna, Fabrika hotel a Hotel Villa EDEN.

Číst více...

Máte svůj oblíbený hotel? Pomozte mu k ocenění roku

fabrika humpolecJedenačtyřicet hotelů na Vysočině se uchází o ocenění Hotel roku. Svůj nejoblíbenější můžete podpořit až do 18. dubna 2021.

Číst více...

Vysočina představila své konferenční prostory firmám z celé ČR

HR meeting konferenceOrganizace Vysočina Tourism, potažmo Vysočina Convention Bureau, prezentovala ty nejlepší konferenční prostory na Vysočině na jedné z největších českých akcí v oblasti managementu lidí ve střední Evropě.

Číst více...

Otevření výzvy pro spolupráci v rámci asociačních kongresů a kampaní kandidatur

konferenceCzech Tourism spustil k dnešnímu dni otevření registrace do podpůrného programu spolupráce v rámci asociačních kongresů a konferencí. Program je zaměřen na podporu akcí, jejichž pořádání významně a prokazatelně podporuje a zvyšuje domácí i příjezdový cestovní ruch.

Číst více...

Nově vybudovaný Pivovar Polná láká k návštěvě

polnáPivovar najdete v Polné u Jihlavy, v kraji Vysočina. Je situován v centru města poblíž náměstí v zóně památkové péče.

Číst více...

Na naučných stezkách potkáte přírodní krásy i lidovou architekturu

1109Přírodní zajímavosti, sklářství, lidovou architekturu, stopy malířů či spisovatelů, ba dokonce i vinařství nabízejí desítky naučných stezek Vysočiny. Pojďte s námi na výlety probouzející se přírodou našeho malebného kraje.

Číst více...

Kraj odmění sty tisíci originální projekty k posílení atraktivity regionálního cestovního ruchu

the-value-of-the-4472291 960_720Až dva milióny korun je Kraj Vysočina připraven rozdělit jako finanční odměnu podnikatelům a dalším subjektům, kteří připraví originální nové nebo inovované produkty v oblasti cestovního ruchu, propojující atraktivity Kraje Vysočina.

Číst více...