Aktuality

Skleněné dárky z Vysočiny: Jak potěšit své zaměstnance a obchodní partnery originálními a kvalitními produkty

11488Vysočina je region, který má co nabídnout nejen turistům, ale i těm, kteří hledají originální a kvalitní dárky pro své zaměstnance a obchodní partnery. Zdejší produkty jsou výsledkem dlouhé a bohaté historie, která se odráží v řemeslném umění a kreativitě. Jedním z příkladů je sklářská tradice, která se v letošním roce zapsala na seznam nemateriálního kulturního dědictví UNESCO.

Číst více...

Jak udělat radost obchodním partnerům i zaměstnancům? Sáhněte po regionálních produktech z Vysočiny!

thumb 99_1200_1200_0_0_autoVysočina je nejen krásný kraj plný historie a přírody, ale také zdroj mnoha kvalitních a originálních produktů, které můžete darovat svým obchodním partnerům, kolegům i zaměstnancům. Darujte kousek Vysočiny, který vaši obdarovaní mohou ochutnat. Na Vysočině najdete spoustu kvalitních a originálních potravin, které jsou vyrobeny s láskou a péčí z místních surovin. Ať už se jedná o sirupy, čokoládu nebo whisky, na Vysočině je pro každého něco.

Číst více...

Od běžek k umění - nejlepší zimní MICE aktivity

Autor SKI_hotel_Nové_Město_na_Moravě_6Zapomeňte na obvyklá setkání v kanceláři a vydejte se do zimního ráje firemní zábavy! Objevte top 5 zimních aktivit, které spojují příjemné zimní potěšení s užitečným pracovním setkáním. Připravte se na nevšední teambuilding a zimní radovánky, které vaše firemní setkání promění v zábavné dobrodružství. Winter is coming – a s ním i nejlepší zimní MICE aktivity! ❄️

Zdroj fotografie: Hotel Ski

 

Číst více...

MICE trip představil krásy Vysočiny hostům z Taiwanu

8a8599c7-3d99-49e9-a9bb-ff87d9a396a3V rámci spolupráce s CzechTourism a jeho zahraničním zastoupením pro Japonsko a Taiwan jsme uspořádali MICE trip pro 8 zástupců cestovních kanceláří a dva novináře z Taiwanu, kteří měli možnost během dvou dnů poznat některé z krásných míst Vysočiny. Cílem tripu bylo ukázat kvalitní konferenční hotely, tradiční české menu a památky v regionu. Spolupráce s tímto trhem je pro Českou republiku důležitá, zvláště po červencovém spuštění přímých letů na lince Praha – Tchaj-pej.

 

 

Číst více...

Biatlon na Vysočině: Jak získat zlatou medaili v ubytování

338875707 748282530166315_7251716741314486478_nMistrovství světa v biatlonu v Novém Městě na Moravě 2024 se nezastavitelně blíží. Pokud nechcete nocovat v iglú vedle stopy, máme pro vás plán! Abyste měli dostatek energie pro hlasitý pokřik na své oblíbené biatlonisty je důležité vybrat si vhodné ubytování. V tomto článku vám poradíme dostupné kapacity na Vysočině podle toho, jestli chcete být kousek od dění, trochu dál od ruchu nebo úplně v klidu. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, budete mít jistotu, že si užijete nezapomenutelný zážitek.

Zdroj fotografie: Biatlon Nové Město na Moravě

Číst více...

Jak si užít Vysočinu: outdoor aktivity, které posílí týmového ducha

Míchova skála_Geopark_Vysočina_7Vysočina je ideálním místem pro firemní výlety, které nabízejí nejen krásnou přírodu, ale i spoustu zábavy a dobrodružství. V tomto článku vám představíme top outdoor aktivity, které můžete vyzkoušet s vašimi kolegy. Od raftingu po řece Svratce, přes adventure golf v Jihlavě, až po procházku krajem kameníků k nejvyšší hoře Vysočiny. Tyto aktivity vám pomohou nejen se odreagovat od každodenního stresu, ale i posílit týmového ducha a spolupráci. Tak neváhejte a vydejte se na Vysočinu!

Číst více...

Setkání regionálních convention bureaus v Praze: inspirace, motivace a spolupráce

36eece18-dfb2-4898-86bf-27928fced410

Zástupce Vysočina Convention Bureau se minulý týden zúčastnil setkání regionálních convention bureaus, které již pravidelně pořádá Czech Convention Bureau. Setkání se konalo v Praze a jeho zahájení se účastnil nový ředitel Czech Tourism František Reismüller který zasedání přivítal.

 

 

Číst více...