Aktuality

Zažijte teambuilding ve stylu ALL inclusive v hotelu Skalský dvůr

hotel skalský_dvůr_-_letecky1Kongresový hotel Skalský dvůr s celkovou kapacitou 750 míst ve všech sálech nabízí komplexní řešení pro uspořádání Vaší konference, školení či teambuildingu. A to navíc v krásné přírodě Žďárských lesů, v klidném prostředí u břehu rybníka, mezi Prahou a Brnem.

Číst více...

Pohádkovou svatbu můžete zažít v nově zrekonstruovaném zámku v Třešti už toto léto

Zámecký hotel_TřešťCelý objekt zámku Třešť procházel od roku 2018 rozsáhlou rekonstrukcí a již za necelé dva měsíce se návštěvníci dočkají velkolepého otevření.

Zámek s hotelem a 16 ha anglickou zahradou s geoparkem je pod správou Akademie věd ČR. Nabízet bude konferenční prostory všeho druhu, ubytování v několika kategoriích, restauraci i wellness.

Číst více...

Třebíčsko si užijete celoročně

TREBICSKONa jaře, v létě, na podzim i v zimě na Třebíčsko! Atraktivní turistickou nabídku v moravské části Vysočiny objevíte po celý rok. Vyberou si jednotlivci, rodiny s dětmi i senioři.

Číst více...

Objevte čistou krásu sklářství

sklo na VysočiněPohostinná a domácká Vysočina s malebnou přírodou a úžasnými památkami vás zcela jistě nadchne. A co teprve, když navštívíte sklářskou huť! Sbalte kolegy z práce a vyrazte na firemní setkání spojené s exkurzí ve sklárně. Věřte, bude to výjimečný zážitek pro celý kolektiv.

Číst více...

Tři hotely z Vysočiny získaly ocenění Czech Hotel Awards

ocenění hotel rokuHotely roku na Vysočině jsou Konferenční hotel Luna, Fabrika hotel a Hotel Villa EDEN.

Číst více...

Máte svůj oblíbený hotel? Pomozte mu k ocenění roku

fabrika humpolecJedenačtyřicet hotelů na Vysočině se uchází o ocenění Hotel roku. Svůj nejoblíbenější můžete podpořit až do 18. dubna 2021.

Číst více...

Vysočina představila své konferenční prostory firmám z celé ČR

HR meeting konferenceOrganizace Vysočina Tourism, potažmo Vysočina Convention Bureau, prezentovala ty nejlepší konferenční prostory na Vysočině na jedné z největších českých akcí v oblasti managementu lidí ve střední Evropě.

Číst více...