Aktuality

Udržitelnost v cestovním ruchu - co to vlastně je?

pexels-photo-1143002V dnešní době, kdy se naše planeta potýká s globálními environmentálními problémy a sociálními výzvami, je stále důležitější klást důraz na udržitelnost ve všech oblastech našeho života, včetně cestovního ruchu. 

Číst více...

Statistiky v cestovním ruchu - proč jsou důležité?

pexels-photomix-company-95916Začátkem roku jsme naše partnery kontaktovali s prosbou o sdělení statistik návštěvnosti v rámci konferenční turistiky. Jaký je význam statistik v cestovním ruchu a proč se do této aktivity zapojovat?

Číst více...

Vysočina představila svatebním koordinátorům a evenťákům trendy a novinky pro rok 2023

1683666355714V úterý 9. května se uskutečnilo první z plánované série setkávání určené pro zájemce z řad svatebních koordinátorů z české republiky, na kterých jim budou představena zajímavá a mnohdy netradiční místa pro svatební den, která se nachází na Vysočině.

Číst více...

Top 5 udržitelné aktivity z Vysočiny

2614Objevte udržitelné aktivity na Vysočině, které Vás okouzlí!

 

Číst více...

Vysočina prezentuje svoji nabídku obchodním partnerům z celého světa

IMG-20230424-WA0005 jkshdksČesko v hledáčku celého světa a Vysočina je u toho. v Brně představujeme nabídku Vysočiny mezinárodním odborníkům v cestovním ruchu na akci Czechia Travel Trade Day.

Číst více...

Top 5 tradiční aktivity unikátní pro Kraj Vysočina

EDEN -_Panský_dvůr_5Na Vysočině se rozhodně nudit nebudete. Prozkoumejte, co vše se zde dá zažít!

Číst více...

Vysočina Tourism vyzývá partnery ke spolupráci v rámci Czechia Travel Trade Day

Líšenský dvůr_Aleš_Motejl_8Naše organizace se ve dnech 24. - 25. dubna 2023 zúčastní největší výroční incomingové akce Czechia Travel Trade Day. Jedná se o úspěšnou platformu pro obchodní jednání českých podnikatelů, regionů a dalších subjektů aktivních v oblasti cestovního ruchu s mezinárodními nákupčími.

Číst více...