News

Nová posluchárna VŠPJ je ideálním místem pro konference

001Vysočina má nové výukové centrum za téměř 187 milionů korun. Je jím posluchárna Vysoké školy polytechnické v Jihlavě, jež významně obohacuje nabídku konferenčních zařízení v kraji.

Read more...

Univerzitní centrum v Telči – místo s příběhem. Ze skladu brambor králem konferenčních sálů

aula1Univerzitní centrum Masarykovy univerzity v Telči leží v samotném srdci historického jádra tohoto unikátního „UNESCO“ města. Svůj domov  nalezlo ve velkolepém komplexu budov bývalých jezuitských kolejí, jež se za dobu své existence logicky měnily v čase, a přesto si zachovaly jedinečnou atmosféru místa, které bylo a je spojováno především se vzdělávací a osvětovou činností.

Read more...

Zámek ve Žďáru nad Sázavou bude hostit konferenci o rodinných firmách

zamek zdar_saly_010Dne 20.-21.11.2019 proběhne v prostorách zámku ve Ždáru nad Sázavou konference s názvem Rodinná rada jako nástroj konkurenceschopnosti. 

Read more...

Ájurvédský pavilon z Vysočiny je Stavbou roku 2019

Resort svatá_kateřinaNovostavba Ájurvédského pavilonu Resortu Svatá Kateřina je Stavbou roku 2019.

Výsledky prestižní soutěže Stavba roku byly vyhlášeny v pondělí 21. října 2019 v Betlémské kapli v Praze. Titul od odborné poroty obdržel i Ájurvédský pavilon, který byl otevřen letos uprostřed nádherné přírody Vysočiny nedaleko města Počátky.

Read more...

Za skvělým pivem a architekturou do Kamenice nad Lipou

fotoNově zrekonstruovaný pivovar v Kamenici nad Lipou nabízí skvělé chuťové i kulturní zážitky. Samozřejmostí je skvělé pivo, které se zde vařilo už v 15. století a od roku 2017 ho po mnohaleté pauze můžete znovu ochutnat v dokonale zrekonstruovaných prostorách, které získaly ocenění stavba roku Kraje Vysočina 2018. Pro firemní akce je tu k dispozici pivnice s kapacitou až 120 osob a Šalanda s komornější atmosférou pro 40 osob. Jako doprovodný program můžete zvolit exkurzi po pivovaru nebo zážitkové kurzy a workshopy, které poslouží jako originální teambuilding nebo netradiční firemní večírek.

Více na www.pivovar-kamenice.cz

 

PivovarKamenice pivovar_013 PivovarKamenice 067

Zvýhodněný teambuilding v Šiklandu

DSC 1486V areálu Šiklův mlýn se pořádají firemní akce na klíč již více než dvě desítky sezon a hotel nabízí širokou škálu programů na míru. Do poloviny května navíc v rámci zvýhodněné nabídky získáte každou pátou teambuildingovou aktivitu zdarma. Vybírat můžete z westernových aktivit jako například: lukostřelba, rýžování zlata, jízda na koních, jízda obratnosti na elektrickém býku, stavění indiánské vesnice a mnoho dalších. Podmínka pro získání výhody je minimálně 50 osob ubytovaných v rámci akce v hotelovém resortu.
Další zvýhodnění a kompletní nabídku služeb pro firemní akce naleznete na www.firemniakce-sikland.cz.

Chatea Herálec mezi TOP 10 luxusními hotely v Evropě

2 Pzedn_pohled_na_zmekPětihvězdičkový hotel Chateau Herálec sbírá významná ocenění pravidelně, zmiňme například jeho zařazení mezi 15 nejlepších zámeckých hotelů světa podle CNN Travel nebo TOP světových hotelů v kategorii Spa & Wellness Collection 2018 podle National Geographic Traveller. Aktuálně redakce magazínu GEO Saison společně s 30 profesionály v oboru vybírala 100 nejkrásnějších hotelů v Evropě pro rok 2019 a v rámci kategorie "Luxury" se mezi deseti zvolenými místy umístil také vysočinský Chateau Herálec. Gratulujeme a návštěvu hotelu vřele doporučujeme nejenom pro soukromé pobyty, ale také pracovní jednání komornějšího chatarakteru.

Více na www.chateauheralec.cz.

 

1 Zamek_z_ptaci_perspektivy

JPREROVSKY CHATEAU_HERALEC_16A2677

ChateauHeralec 21

 

 

 

 

 

JPREROVSKY CHATEAU_HERALEC_16A2727 JPREROVSKY CHATEAU_HERALEC_16A3331_1