Skip to main content

Top 5 nezapomenutelných prostorů s největší kapacitou v Kraji Vysočina

Plánujete event na Vysočině? Prozkoumejte ty největší prostory pro vaše konference, semináře a společenské akce. Od elegantních zámků po moderní kongresová centra - Kraj Vysočina nabízí širokou škálu možností pro každý typ události.
Obrázek
Dům kultury Jihlava

Pokud hledáte inspiraci pro vaši další událost na Vysočině, připravili jsme pro vás tipy na pět největších a nejvýznamnějších prostorů, které se pyšní svou historií, luxusem a moderním vybavením. Od impozantních zámků až po multifunkční kongresová centra - Vysočina vám poskytne ideální kulisu pro vaši událost.

Dům kultury Jihlava - centrum kultury Jihlava

Dům kultury v Jihlavě se řadí mezi nejvýznamnější a největší kulturní a společenské centra na Vysočině. DKO Jihlava otevírá své dveře pro vaše konference, semináře, plesy, koncerty, nebo třeba i divadelní představení.​ Sál DKO je jako stvořený pro grandiózní události, ať už plánujete setkání pro desítky či až tisíce hostů. DKO nabízí flexibilní uspořádání až pro 1360 osob, což ho činí vhodným pro širokou škálu akcí. Moderní technologické vybavení, včetně profesionálního ozvučení a osvětlení, umožňuje realizaci i náročných produkčních požadavků. Pro menší setkání či workshopy jsou k dispozici komfortní a moderně vybavené konferenční místnosti.​ Neméně důležitým faktorem je také poloha DKO v centru Jihlavy s dobrou dopravní dostupností. Ponořte se do atmosféry tohoto malebného města, které nabízí nejen skvělou dopravní dostupnost, ale také bohaté možnosti kulturního a společenského vyžití pro vaše hosty. DKO Jihlava má velké zkušenosti s pořádáním jak jednorázových, tak i vícedenních celostátních a mezinárodních akcí.

Celková kapacita 1360 osob (kapacita největšího sálu 650 osob)

Celkem k dispozici 5 sálů​

 

 

Obrázek
DKO

Více informací na webu Vysočina konference nebo DKO Jihlava.

Hotel Zámek Valeč - historický šarm s moderním luxusem

Hotel Zámek Valeč není jen místo - je to zážitek. Zastavte čas a nechte se unést do dob minulých, aniž byste ztratili pohodlí moderního světa. Vaše událost bude jako pohádka, zasazená do malebného prostředí zámků. Hotel Zámek Valeč ztělesňuje dokonalou kombinaci historického šarmu a moderního luxusu, poskytující nezapomenutelný rámec pro vaše události. Připojte se k nám na prohlídku tohoto nádherného zámku, který je ideální destinací pro firemní setkání a luxusní akce na Vysočině.​ Genius loci zámeckých sálů a salonků vás může inspirovat ke klíčovému rozhodnutí, vyřešení zapeklitého problému nebo dopomoci k podpisu důležité smlouvy. Klidný hotel ve Valči na Vysočině vám nabídne skvělé zázemí pro jakoukoliv firemní akci. I malé jednání můžete pojmout velkolepě. I na velké konferenci může vládnout rodinná atmosféra.​ Zámek tak v současnosti svým hostům poskytuje ubytování v moderních i historických pokojích a nabízí reprezentativní prostory pro pořádání různých společenských, firemních a rovněž soukromých akcí včetně perfektního servisu, doprovodného programu i prohlídek historické části objektu. Celoročně je k dispozici rozsáhlé wellness s devíti saunami, venkovními a vnitřními vyhřívanými bazény a whirlpooly a dále relaxační zóny a fitness centrum. Pro sportovní vyžití se nabízí tenisové kurty, segway, horská kola, lukostřelba a další.​

Celková kapacita 1 619 osob (kapacita největšího sálu 500 osob) 

K dispozici 16 sálů a salonků​

Obrázek
Valeč

Více informací na webu Vysočina konference nebo Hotelu Zámek Valeč.

Kongresový hotel Tři věžičky - vše na jednom místě

Hotel se nachází 500 m od dálnice D1, na hlavním tahu mezi městy Jihlava a Havlíčkův Brod. Jedná se o netradiční komplex 4 budov – restaurace se salonkem, hotelové části s menšími salonky, přístavby hotelu s wellness a samostatné budovy bowlingu s kongresovými prostory.​ V nabídce jsou menší salonky, ale i kongresový sál až pro 250 osob. Všechny sály jsou vybaveny wifi připojením, dataprojektorem, plátnem, flipchartem. Okolo celého komplexu se nachází prostorné parkoviště a další zelené plochy, které lze využít i pro teambuildingové aktivity. Jako zpestření večera poslouží 4 bowlingové dráhy, je možné objednat virtuální realitu nebo třeba DJ.​ K relaxaci je možné využít solných a pivních koupelí, pravé lázeňské vany, masáží, privátní finské sauny. Hotel Tři Věžičky nabízí ubytování v 80 komfortně vybavených pokojích s kapacitou až 160 lůžek.​

Konferenční sál s kapacitou 250 osob (celková kapacita 400 osob) 

K dispozici je 5 sálů a salonků​

Obrázek
Kongresový hotel Tři věžičky

Více informací na webu Vysočina konference nebo Kongresového hotelu Tři věžičky.

Zámek Žďár nad Sázavou - zazářte ve vzdnešených zdech zámku

Otevřete brány úspěchu ve vznešených zdech zámku – nechte se inspirovat! Plánujete strategické jednání managementu, setkání s partnery či konferenci? Zámek Žďár nad Sázavou s jeho nezaměnitelným geniem loci je tím pravým místem, kde váš event zazáří ve svém plném lesku.​ Zámek nabízí neobyčejný prostor pro jakoukoli událost – od klidného a pohodlného prostředí pro teambuilding a pracovní setkání po slavnostní atmosféru pro různé eventy. Multifunkční prostor inventoria, s kapacitou 130 osob, je jako stvořený pro školení a teambuilding, zatímco freskové sály s celkovou kapacitou 120 osob dodají vaší události šlechtický nádech. Pro intenzivnější a soukromější okamžiky jsou k dispozici i menší reprezentativní salonky pro 50 osob. A co teprve úchvatná Prelatura, navržená samotným architektem Janem Blažejem Santinim, která poslouží jako nenucený luxusní prostor pro vaše nejexkluzivnější akce a koncerty.​ Celková kapacita prostor je 1220 osob a součástí zámku jsou také luxusní apartmány. A nudit se tu určitě nebudete! V průběhu celého roku můžete začít svůj den na zámku poznáním historie i současnosti zámku a jeho okolí v multimediálním Muzeu nové generace. Další příběhy vám odhalí prohlídky areálu s průvodcem Pak už je nejvyšší čas vyrazit na Zelenou horu a naučnou stezku kolem zámku. Zámek Žďár vám poskytne nezapomenutelný zážitek, který zanechá stopu v srdcích všech. Bez ohledu na charakter vaší události, od formálního podnikatelského setkání po neformální večírek, zámek Žďár je tou pravou volbou pro vaši událost na Vysočině.

Celková kapacita 1220 osob (kapacita největšího sálu 400 osob) 

K dispozici 7 sálů​

 

 

Obrázek
Zámek Žďár nad Sázavou

Více informací na webu Vysočina konference nebo Zámku Žďár nad Sázavou.

Konferenční hotel Luna - výjimečné možnosti pro vaše akce

Konferenční hotel Luna je oblíbené místo pro pořádání firemních akcí, kongresů, teambuildingů a dalších akcí, a to nejen díky své centrální poloze, skvělému zázemí a bohaté přírodě Vysočiny. Krásná příroda, wellness centrum, sportovní areál s venkovními i vnitřními aktivitami. Hotel Luna je místem mnoha možností, pro každého a celoročně. Přijeďte se přesvědčit!​ Hotel nabízí ubytování pro více než 200 osob. Ať už plánujete teambuilding, školení, seminář, večírek nebo jinou akci, Konferenční hotel LUNA vám poskytne nadstandardní zázemí v krásné lokalitě na Vysočině. Konferenční hotel Luna je vybaven samostatným konferenčním centrem Vysočina, které se skládá z jedenácti samostatných konferenčních prostor. Hlavní konferenční sál je až pro cca 200 osob s moderní technikou. Taktéž hotel nabízí možnost zařízení venkovního krytého posezení pro vaši firemní akci!​ Moderní technologické vybavení a profesionální servis poskytovaný týmem hotelu Luna zajistí hladký průběh vaší události. Ať už plánujete dynamické pracovní setkání nebo elegantní společenskou akci, Konferenční hotel Luna vám poskytne ideální prostředí pro vaše nejvýznamnější události.

Celková kapacita 900 osob (+ venkovní konference 300 osob, kapacita největšího sálu 220 osob,) 

K dispozici 9 sálů a místností​

Obrázek
Konferenční hotel Luna

Více informací na webu Vysočina konference nebo na webu Konferenčního hotelu Luna.

Nechte se unést atmosférou Vysočiny a zarezervujte si prostor pro vaši událost dnes! Ať už preferujete historii a eleganci zámků, nebo moderní vybavení kongresových center, Vysočina má co nabídnout pro každý typ události. Buďte připraveni na nezapomenutelné zážitky a profesionální servis ve srdci České republiky.

Zpět na výpis

Mohlo by Vás také zajímat