Skip to main content

TOP 5 nezapomenutelných teambuildingových zážitků na Vysočině

Proměňte váš teambuilding v dobrodružství, na které se nezapomíná! Na Vysočině vás čekají kromě dechberoucí krajiny i zážitky, které prověří vaši odvahu a týmovou spolupráci. Od tajemných výprav v ulicích Třebíče přes adrenalinové výzvy v Adrex Base Camp až po divoký západ v Šiklandu. A když už budete mít dost dobrodružství, Resort Svatá Kateřina a Chateau Herálec vás pohostí relaxací ve stylu králů. Připravte se na teambuilding, po kterém už vaše pondělní porady nikdy nebudou vypadat stejně!
Obrázek
Resort Svatá Kateřina - cyklistika

V dnešní době, kdy se pracovní prostředí neustále mění a týmy často fungují na dálku, je stále důležitější najít způsoby, jak posílit vazby mezi kolegy a zlepšit týmovou spolupráci. Teambuilding není jen další firemní akce, ale klíčový nástroj pro budování důvěry, komunikace a spolupráce. Je to příležitost opustit konferenční místnosti a zasadit spolupráci do nových, neotřelých kontextů, které rozvíjejí kreativitu a vzájemné porozumění. A kde jinde prožít nezapomenutelný teambuilding než na Vysočině, srdci České republiky? Kraj Vysočina nabízí ideální místo pro setkání týmů roztroušených po celé zemi. Je to místo, kde se všichni mohou sejít na půli cesty, což symbolicky podtrhuje myšlenku spolupráce a společného úsilí. Zde, obklopeni malebnou krajinou a bohatou historií, můžete prožít teambuildingové aktivity, které nejen posílí týmového ducha, ale také nabídnou jedinečnou příležitost pro každého člena týmu objevit nové stránky sebe sama a svých kolegů.

Obrázek
Adrex Base Camp - tandemový seskok

Harmonie našla své jméno v Resortu Svatá Kateřina​

Resort Svatá Kateřina nabízí unikátní kombinaci wellness zážitků a týmových aktivit, které jsou ideální pro skupiny hledající relaxaci a posílení týmového ducha v klidném a inspirujícím prostředí. Díky umístění v srdci přírody Vysočiny poskytuje Resort dokonalý azyl, kde se stres rozplývá rychleji než zmrzlina na červencovém slunci.​

Široká paleta wellness služeb, včetně saun a masáží pomáhají redukovat stres a obnovit týmovou energii. Nechte se unést na vlně vaší fantazie a zažijte se svými kolegy nezapomenutelnou událost nebo teambuilding. Načerpáte energii, zrelaxujete tělo i duši. Užijete si spoustu zábavy. Na místě, které je samo o sobě inspirativní. Představte si originální ájurvédské terapie, různorodé lekce jógy, masáže, relaxaci ve wellness, ale také možnost odpočívat aktivně. Oblíbený je například nordic walking, jízda na koni a golf na cvičné louce, vyjížďky na kolech po okolí nebo meditace v kruhu druidů. A nejlepší na tom všem? Vše je zabalené do pohodlného balíčku, který z plánování udělá hračku. Od ubytování, přes královské hostiny, až po nekonečné možnosti, jak si užít každý okamžik.

Obrázek
Masáž

Více informací na stránkách Resortu Svatá Kateřina.

Cesta plná historie, chutí a tanců v Třebíči

Připravte se na dobrodružství v Třebíči, městě, kde historie ožívá a UNESCO památky nejsou jen kulisou! Třebíč není jen město, které si prohlédnete – je to město, ve kterém se stanete částí příběhu. Projděte se ulicemi, kde každý kámen šeptá příběhy z minulosti, a připravte se na to, že si z Třebíče odvezete nejen fotky, ale i kus živé historie.​

Pro ty, kteří nechtějí jen pasivně obdivovat, ale touží po opravdovém zážitku, jsou tyto kouzelné balíčky jako dělané. Prohlídka baziliky sv. Prokopa a zadní synagogy je samozřejmostí Co by to bylo za návštěvu, kdybyste neochutnali místní kulinářské poklady? Ať už je to košer víno, ohnivá třebíčská whisky nebo pěnivé místní pivo, vaše chuťové buňky budou jásat! Ale počkat, ještě to není vše! Taneční skupina vám ukáže, jak se tančí židovské tance, a než se nadějete, budete se točit v rytmu s ostatními. A ti, kteří mají rádi společné tvoření můžou zkusit kurz pečení židovského cukroví. Tak přijeďte do Třebíče, kde se historie, kultura a gastronomie snoubí do jedinečného zážitku, který je ideální pro každého – od malých průzkumníků po velké dobrodruhy. Zde se nejedná o obyčejnou návštěvu, ale o cestu plnou objevů, chutí a tanců, kterou si budete pamatovat navždy!

Obrázek
Poznej Třebíč - ochutnávka košer vína v zadní synagoze

Více informací na stránkách Poznej Třebíč.

Adrenalinový ráj v srdci Vysočiny

Připravte se na dobrodružství, které vás vezme za hranice běžného dne a vtáhne vás do víru adrenalinu a chutí, který nabízí jen Vysočina! Údolí řeky Svratky se promění ve vaše osobní hřiště, kde příroda hraje hlavní roli ve vašem příběhu plném sportu, gastronomie a nezapomenutelných momentů. Ano, to je Vír – nejen místo na mapě, ale i stav mysli!

Zapomeňte na nudné kancelářské dny a přiveďte své kolegy či klienty do tohoto zázračného koutu republiky, kde každá akce přináší radost a vzrušení. Ať už jste tým snů nebo skupina dobrodružných duší, ve Víru se bude bavit každý. Velká skupina nebo malý tým? Žádný problém, tady jsou všechny skupiny hvězdy. Ponořte se do světa, kde každý den je dobrodružství a každý zážitek je originál. Zázemí Továrny Vír je víc než jen místo – je to brána k zážitkům, které překročí vaše očekávání. V Údolí Sportu se každá aktivita stává nezapomenutelným příběhem. Zapomeňte na klišé a stereotypy tradičních agentur – tady dělají firemní akce po svém. Stačí si jen vybrat termín a o vše ostatní bude postaráno. Připravte se na zážitek, který vás bude bavit a inspiruje vás k tomu, abyste se opět cítili živí. Vítejte ve Víru – kde každý den je dobrodružství čekající, aby bylo prožito!

Obrázek
Adrex Base Camp - ferraty

Více informací na stránkách Adrex Base Camp.

Divoký západ na Vysočině

Zapomeňte na klasické teambuildingy a zaměřte své kompasy na Šikland! Prožijte den plný zážitků, který vás spojí, rozveselí a možná trochu potrápí. Od kovbojských duelů přes mexické fiesty až po mafiánské intriky. Vaše týmy se stanou hrdiny svých vlastních dobrodružství, kde každá hra a úkol posílí jejich spolupráci a týmového ducha.

Když se řekne večírek, v Šiklandu to znamená jen jedno – nezapomenutelnou party! Ať už slavíte firemní úspěchy nebo se chystáte na vánoční večírek, můžete čekat plno zábavy, hudby a tance. DJ, karaoke, nebo dokonce živý koncert? V Šiklandu je vše možné, a to až pro 15 000 lidí! V Šiklandu prostě nuda nemá šanci. Ti, kteří hledají trochu adrenalinu si můžou vyzkoušet třeba jízdu jízdu tankem nebo čtyřkolky, které dodají vaší akci opravdový šmrnc. Díky kompletnímu zázemí pro konání akcí všeho druhu se nemusíte o nic starat. Od komfortního ubytování, přes chutný catering, až po jedinečný večerní program, Šikland je místem, kde se vaše firemní akce promění v legendu. V Šiklandu můžete vybírat z mnoha tematických teambuildingů, které promění vaši akci v nezapomenutelné dobrodružství. Zažijte vzrušení Divokého západu, kde se budete moci vyzkoušet rýžování zlata, hod tomahavkem nebo práskání bičem a večer si zatančíte kankán. Pro fanoušky intrik a tajemna je jako stvořená mafie – hoďte si hvězdicí na terč, rozluštěte detektivní hádanku a navštivte tajný bar. Pokud chcete po dobu teambuildingu zůstat duchem na Vysočině, tak se můžete naučit vařit bramboračku a zkusit si hodit vidlemi. 

 

Obrázek
Šiklův mlýn - skupina herců u Saloonu

Více informací na stránkách Šiklandu.

Teambuilding v zámeckém stylu v Chateau Herálec

Představte si teambuilding, který probíhá pod korunami stromů v rozlehlém anglickém parku a kreativní workshopy se konají v historických salóncích zámku, který dýchá příběhy. Chateau Herálec vám toto vše nabízí – spojení práce a pohody, kde je každá myšlenka inspirována přírodou a každá diskuse obohacena pohledem na zelenou oázu klidu. A když potřebujete pauzu, nejenže si můžete dopřát piknik plný lokálních specialit v srdci parku, ale vaše teambuildingová odpoledne mohou nabýt úplně nového rozměru díky skvostnému wellness.

Ponořte se do wellness světa, kde bazén pod historickými klenbami a sauna nejsou jen místy odpočinku, ale prostředím pro posílení týmového ducha a navazování hlubších vztahů mezi kolegy. A co by to bylo za den bez večerního grilování na zámeckém nádvoří, kde se kolem ohně tvoří ty nejlepší nápady a plány? Chateau Herálec překlenuje mezi tradičním teambuildingem a luxusním únikem do světa, kde jsou práce a relaxace v dokonalé harmonii. Teambuilding v Chateau Herálec není jen o práci, ale o společném prožívání, sdílení a objevování nových horizontů týmové spolupráce.

Obrázek
Chateau Herálec - wellness

Více informací na stránkách Chateau Herálec.

Na Vysočině se otevírá brána k nezapomenutelným teambuildingovým zážitkům. Adrenalin, historie, relaxace a kreativita vytvářejí jedinečný mix, který posiluje týmové vazby a obohacuje pracovní prostředí. Od tajemných výprav v Třebíči, přes adrenalinové výzvy v Adrex Base Camp, divoké dobrodružství v Šiklandu, až po královskou pohodu v Resortu Svatá Kateřina a Chateau Herálec - Vysočina nabízí prostor, kde se každý člen týmu může stát hrdinou svého příběhu. Tyto zážitky nejenže překročí očekávání, ale také inspirují k novým výškám spolupráce a kreativity. Vysočina tak představuje ideální destinaci pro týmy, které hledají nejen posílení důvěry a spolupráce, ale také nezapomenutelné momenty, které se stanou stavebními kameny silnějšího a soudržnějšího kolektivu. Vstupte do světa, kde se každý teambuilding promění v cestu plnou objevů, chutí a tanců, která zanechá v srdcích účastníků nevymazatelné stopy.

Zpět na výpis

Mohlo by Vás také zajímat