Skip to main content

Co-working na Vysočině: Kde najít inspiraci, kontakty a pohodlí?

Stále více profesionálů a podnikatelů hledá inspiraci a efektivitu ve sdíleném pracovním prostoru. Co-working je stále populárnější způsob práce díky tomu, že nabízí flexibilitu, komfort, ale i společenství. V tomto článku se dozvíte, co je co-working, jaké jsou jeho výhody a kde sdílené prostory pro co-working na Vysočině nalézt.
Obrázek
Cowork Jihlava Starostové

Pracujete na dálku, jste freelancer nebo podnikatel? Hledáte místo, kde byste mohli pracovat v klidu, ale zároveň se setkávat s lidmi, kteří vás inspirují a podporují? Pak by vás mohl zajímat co-working. Co-working je způsob práce, který spojuje lidi z různých oborů a firem v jednom sdíleném prostoru. Umožňuje jim ušetřit náklady a využívat společné vybavení kanceláře od tiskárny po kávovar. Co-working také podporuje spolupráci, kreativitu a komunitu mezi pracujícími. Co-workingové prostory, které se často označují jako huby jsou zpravidla určené kromě práce na večerní akce jako jsou např. semináře a přednášky. Nečekejte žádné nudné kanceláře! Kromě klasických stolů vás čekají třeba sedací vaky v relax zónách nebo posilovací nářadí na protažení během dne.

Obrázek
CITYWORK:S CityHUB Jihlava open space

COWORK:S CityHUB Jihlava – tady budou vaše myšlenky létat vysoko nad zemí

COWORK:S CityHUB Jihlava je jedním z nejnovějších a nejatraktivnějších coworkingových prostorů na Vysočině. Navíc jen pár kroků od centrálního Masarykova náměstí. Přístup 24/7 na čipovou kartu ocení hlavně noční sovy. CityHUB nabízí moderní a útulné pracovní prostředí pro lidi na volné noze, kteří hledají inspiraci, spolupráci a zábavu. 

Můžete si vybrat ze sedmi pracovních stolů, z nichž některé jsou vybaveny monitory nebo stolními počítači. K dispozici je také kuchyňka s kávovarem a občerstvením, odpočinková místnost se sedacími vaky, gymnastickými balony a TRX a zasedací místnost s tabulemi, flipchartem a projektorem. Pro podcastery je jako dělaná akustická místnost. A pokud jste sportovní typ, můžete si po cestě do práce zaběhat nebo zajet na kole a využít koupelnu se sprchovým koutem. Vysoké podkrovní stropy, světlá open-space kancelář s výhledy střešními okny na denní oblohu, dotváří atmosféru klidného, avšak nevšedního místa pro práci. V City hub Jihlava se potkáte s dalšími “volnonožci” z různých oborů, což může být obohacující a motivující. Navíc si mezi sebou rozložíte náklady na chod kanceláře, čímž ušetříte. Ceny za pronájem místa jsou i na Jihlavu velice příznivé, a pokud máte Citykartu, můžete získat slevu 10% na měsíční členství. 

Obrázek
Coworks City Hub Jihlava, akustická místnost pro podcastery

Více informací na stránkách COWORK:S CityHUB Jihlava.

Hubbr – moderní co-working v Havlíčkově Brodě

Využívejte pracovní útočiště místo vlastního kanclu nebo práce z gauče, pronajměte si zasedačku nebo dorazte na inspirativní akci. To vše v centru Havlíčkova Brodu s přístupem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.​

Hubbr se odlišuje od ostatních rozlehlých městských coworkingů, kde zaplatíte jen za stůl a židli a tím to hasne. V Hubbru se každý člen setkává s individuálním přístupem, který zaručuje, že členství přinese konkrétní přínosy a bude plně přizpůsobeno potřebám každého jednotlivce. Brzy si uvědomíte, že nejen získáte pracovní místo, ale také nové přátelství a příležitosti. Členstvím získáte plně vybavený prostor s neomezeným přístupem 24/7, tiskárnou, flipchartem, projektorem, kuchyňkou s občerstvením, relaxačními zónami nebo zasedačkami pro úplné soukromí. Dále vám členství nabídne 50% slevu na akce pořádané v Hubbru, výhodné pronájmy zasedaček, možnost přebírání pošty a další užitečné služby. Pracujte v klidu a soukromí, pozvěte své významné klienty nebo uspořádejte vlastní workshop. Hubbr má k dispozici dvě zasedačky: malá zajišťuje ideální prostředí pro týmová setkání a spolupráci nebo diskrétní schůzky s klientem během dne, zatímco oddělený prostor velké zasedačky poskytuje absolutní soukromí a je vhodný pro školení a přednášky. Navíc Hubbr nabízí i pronájem soukromých kanceláří a hostí podnikatelské centrum pro začínající podnikatele.

Obrázek
Hubbr Havlíčkův Brod coworking open space

Více informací na stránkách Hubbr.

Cowork Jihlava - moderní prostor zdarma pro každého

Hledáte místo, kde byste mohli pracovat v klidu, ale zároveň se setkávat s lidmi, kteří vás inspirují a podporují? Pak by vás mohl zajímat Cowork STAN, který provozují Starostové a nezávislí v centru Jihlavy.

Cowork STAN je sdílený prostor pro práci, který nabízí moderní a pohodlné pracovní místo, kde můžete realizovat své projekty, navazovat kontakty a učit se nové věci. A to všechno zdarma! Stačí si jen vyplnit formulář na webových stránkách www.coworkstan.cz a rezervovat si místo. V Cowork STAN si můžete vybrat, zda chcete pracovat v otevřeném prostoru nebo v uzavřené místnosti. K dispozici je také wifi, tiskárna, televize a fotbálek. Cowork STAN je také místem pro setkávání a pořádání odborných přednášek, seminářů a kurzů. K dispozici je jedna velká místnost, kapacita je 25 osob (lze ji po domluvě lehce zvýšit přidáním židlí a jiným uspořádáním stolů)

K dispozici je jedna velká místnost, kapacita je 25 osob (lze ji po domluvě lehce zvýšit přidáním židlí a jiným uspořádáním stolů). Můžete se zde seznámit s lidmi z různých oborů a firem, kteří vás mohou inspirovat a podpořit. Cowork STAN je komunita, která sdílí stejnou vizi a hodnoty. Pokud hledáte flexibilní, komfortní a společenské pracovní místo v Jihlavě, neváhejte a vyzkoušejte Cowork STAN. Uvidíte, že práce na volné noze může být zábavná a obohacující. Vstup do prostorů je přes kavárnu Na rohu. V době mimo otevírací dobu kavárny kdykoliv po předchozí rezervaci.

Obrázek
Cowork Jihlava Starostové

Více informací na stránkách Cowork Jihlava.

Co-working je ideální řešení pro ty, kteří chtějí pracovat na svých projektech, ale nechtějí být izolovaní nebo omezení. Nemusí se ale nutně jednat pouze o freelancery či podnikatele. Nedokážete se s týmem v projektu hnout z místa? Pronajměte si zasedačku a sledujte, co dokáže udělat prostá změna prostředí! Na Vysočině existuje několik co-workingových prostorů, které nabízejí nejen kvalitní pracovní podmínky, ale i příležitosti k navázání nových kontaktů, získání inspirace a rozvoji dovedností. Zajímá vás co-working? Chcete se dozvědět více nebo si rezervovat místo? Navštivte webové stránky těchto co-workingových prostorů nebo je kontaktujte přes sociální sítě.

Zpět na výpis

Mohlo by Vás také zajímat