Skip to main content

MICE trip představil krásy Vysočiny hostům z Taiwanu

V rámci spolupráce s CzechTourism a jeho zahraničním zastoupením pro Japonsko a Taiwan jsme uspořádali MICE trip pro 8 zástupců cestovních kanceláří a dva novináře z Taiwanu, kteří měli možnost během dvou dnů poznat některé z krásných míst Vysočiny. Cílem tripu bylo ukázat kvalitní konferenční hotely, tradiční české menu a památky v regionu. Spolupráce s tímto trhem je pro Českou republiku důležitá, zvláště po červencovém spuštění přímých letů na lince Praha – Tchaj-pej.
Image
MICE trip představil krásy Vysočiny hostům z Taiwanu

První zastávkou tripu byla Telč, kde účastníci měli možnost ochutnat svatomartinské menu v restauraci U Hraběnky. Následovala procházka po historickém centru Telče, které je zapsáno na seznamu UNESCO. Součástí prohlídky byla také návštěva podzemí i věže sv. Ducha. Z věže měli nádherný výhled na celou Telč a její okolí. V Telči jsme také nemohli zapomenout na nově otevřenou výstavu malířky Míly Doležalové. První den byl zakončen site inspection Zámku Třešť, který nabízí skvělé služby pro pořádání firemních akcí a teambuildingů. Zámek Třešť také připravil pro hosty nové podzimní čtyřchodové menu. Jako třešničkou na dortu byla degustace ginů.

Image
MICE trip představil krásy Vysočiny hostům z Taiwanu

Někteří účastníci využili druhý den ráno k procházce v zámeckém parku. Po snídani účastníky čekal přejezd do Hotelu Zámek Valeč, který se nachází kousek od Třebíče. V hotelu proběhla opět site inspection, kde hosté mohli vidět různé typy pokojů, konferenční prostory a venkovní wellness. Prohlídka hotelem byla zakončená čtyřchodovým menu, které zahrnovalo místní speciality.

Účastníci MICE tripu byli nadšeni z malebné Telče, kvality konferenčních hotelů a tradičního českého menu. Dále pokračovali objevovat další krásy České republiky. Děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na další aktivity v roce 2024. 

Back to view

Might interest you