Skip to main content

Biatlon na Vysočině: Jak získat zlatou medaili v ubytování

Mistrovství světa v biatlonu v Novém Městě na Moravě 2024 se nezastavitelně blíží. Pokud nechcete nocovat v iglú vedle stopy, máme pro vás plán! Abyste měli dostatek energie pro hlasitý pokřik na své oblíbené biatlonisty je důležité vybrat si vhodné ubytování. V tomto článku vám poradíme dostupné kapacity na Vysočině podle toho, jestli chcete být kousek od dění, trochu dál od ruchu nebo úplně v klidu. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, budete mít jistotu, že si užijete nezapomenutelný zážitek.
Obrázek
Biatlon na Vysočině: Jak získat zlatou medaili v ubytování

Zdroj fotografie: Biatlon Nové Město na Moravě

V centru dění

Pokud si myslíte, že nejbližší výhoda je ta nejlepší výhoda, pak jsou tyto tipy pro vás! Ubytování v dosahu jednoho kroku od biatlonových tratí a Vysočina areny vám zajistí, že o nic nepřijdete. Volné chvíle můžete vyplnit i lyžováním na jedné ze sjezdovek Žďárských vrchů. A kdo ví, možná se vám podaří přesvědčit nějakého biatlonového šampiona, aby si s vámi na chvíli vyměnil lyže.

Hotel Medlov

Penzion Zubr

Hotelový resort Šikland

Štíří důl

Hotel Leopold Račín

Resort Borovinka

Apartmán Sychrova

Nové apartmány ve Studnicích u Nového Města na Moravě - kontakt pan Luboš Němec +420 725 429 631, jandl.vladislav@seznam.cz.

U Čtyř podkov

Penzion Zátiší

 

Obrázek
V centru dění

Někde uprostřed všeho

Pro ty, kteří chtějí mírnější adrenalin, ale stále s dostatkem vzrušení, nabízíme ubytování v dosahu odpovídajícím vzdálenosti našeho souseda s megafonem. Jedná se o ubytování v krátké dojezdové vzdálenosti, ale zároveň dostatečně daleko na to, abyste mohli objevovat krásy Vysočiny i mimo biatlonové klání. Užijte si lyžování ve dne a večer romantickou procházku pod hvězdami.

Hotel Na Statku

Mahlerův penzion Na Hradbách

Hotel Kaskáda

Biatlon a k tomu něco navíc

Pokud si po celém dni straveném fanděním opravdu chcete najít klid a utéct na chvíli z celého biatlonového dění, následující tipy budou pro vás. Navíc vaše návštěva Vysočiny v období Mistrovství světa v biatlonu se nemusí nutně nést pouze ve znamení závodů na lyžích a střelbě na terč. Co takhle trošku odbočit od běžeckých tratí a poznat kouzlo Vysočiny mimo stadion?

Klášter Želiv

Vila Markéta

Hotel Kouty

Penzion H-Market

Ubytování máme - a co dál?

Předtím, než se pustíte do biatlonového víru, nezapomeňte prozkoumat i další poklady Vysočiny. Naše doporučení pro turistické cíle a akce mimo stadion najdete na webu Vysočina.eu. Zde objevíte nejlepší restaurace, malebné stezky, okouzlující památky a mnoho dalšího, co tato nádherná krajina nabízí. Přidání těchto zážitků k vašemu biatlonovému dobrodružství udělá váš pobyt na Vysočině ještě nezapomenutelnějším. Buďte připraveni na pestrý mix sportu, kultury a přírodních krás na tomto malém kousku ráje uprostřed České republiky!

Obrázek
Ubytování máme - a co dál?

Podrobné informace o Mistrovství světa v biatlonu naleznete zde.

Článek obsahuje aktuální informace k 16. 11. 2023.

Zpět na výpis

Mohlo by Vás také zajímat