Setkání regionálních convention bureaus v Praze: inspirace, motivace a spolupráce

36eece18-dfb2-4898-86bf-27928fced410

Zástupce Vysočina Convention Bureau se minulý týden zúčastnil setkání regionálních convention bureaus, které již pravidelně pořádá Czech Convention Bureau. Setkání se konalo v Praze a jeho zahájení se účastnil nový ředitel Czech Tourism František Reismüller který zasedání přivítal.

 

 

 

V rámci dvoudenního zasedání byly shrnuty aktivity Czech Convention Bureau v roce 2023 a byl představen plán na rok 2024. Hlavním bodem programu bylo představení plánů jednotlivých regionálních convention bureaus na rok 2024. Díky této činnosti mají zástupci krajů možnost aktivity synchronizovat a navzájem se sladit. Pro všechny je takové zasedání inspirací a motivací. 

Počátek druhého dne se nesl v duchu statistik a dat. V rámci tohoto bodu programu účastníci diskutovali nad tématem problematiky sběru dat.

Program ukončil workshop na téma “Zpracování poptávky”. V rámci workshopu se účastníci dozvěděli, jak správně nastavit komunikaci, jak prezentovat své destinace a služby a jak poskytovat kvalitní servis. Workshop byl velmi praktický a interaktivní a díky příspěvkům jednotivých zástupců také obsahoval řadu užitečných tipů.

Velice děkujeme Czech Convention Bureau za organizaci a za skvělý networking. Bylo to velmi přínosné a obohacující setkání a těšíme se na další spolupráci.