Vánoční večírky na Vysočině

IMG 1024Hledáte dokonalé místo pro váš vánoční večírek? Každý okres na Vysočině má své jedinečné kouzlo a nabízí různé možnosti pro váš vánoční večírek. Vyberte si podle svých preferencí a požadavků a připravte se na nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše zaměstnance. Kraj Vysočina nabízí mnoho unikátních míst, vybere si každý – ať preferujete prostředí úchvatných zámků, moderní prostory či toužíte po útulné vesnické atmosféře. Myslete na dostupnost, kvalitu služeb i na originální zážitky a zvolte Vysočinu.

 

Havlíčkbrodsko

Rádi byste opravdu dechberoucí zážitek? Pak se vydejte do Chateau Herálec. Vánoční večírek v tomto boutique hotelu bude jako třešnička na dortu celého roku. Pokud máte opravdu velký tým kolegů a obchodních partnerů, bude po vás ideální Konferenční hotel Luna.Ten nabízí jednu z největších konferenčních a ubytovacích kapacit na Vysočině. Milujete Haška a poctivou českou kuchyni? Pak si na své přijdete v Penzionu a hostinci U České koruny, který se nachází v podhradí majestátní Lipnice nad Sázavou.

Untitled design 26Chateau Herálec, Boutique Hotel & Spa by L'Occitane

Konferenční hotel Luna

Zámek Klokočov

Panský dům Chotěboř

Penzion a hostinec U České koruny

Hotel Kouty

 

Na fotografii Penzion a hostinec U České koruny, více informací na našem webu.

Jihlavsko

Nejlépe hodnocenou restauraci Vysočiny naleznete právě na Jihlavsku. Jedná se o Měšťanský pivovar v Polné a s výběrem zde opravdu nešlápnete vedle. Pokud byste naopak chtěli večírek zkombinovat s procházkou po romantické Telči, rozhodně se vydejte do Panského dvora Telč nebo do Zámeckého hotelu ve vedlejší Třešti. Hledáte spíše pohodovou venkovskou atmosféru? Pak si užijte večírek na Farmě Kalhov.

Untitled design_24Panský dvůr Telč

Zámecký hotel Třešť

Farma Kalhov

Měšťanský pivovar Polná

Wellness penzion Medličky

Black Wall Jihlava

Kongresový hotel Tři Věžičky

Na fotografii Zámecký hotel Třešť, více informací na našem webu.

Pelhřimovsko

Dobrému pivu a gastronomii se na Pelhřimovsku daří. Své o tom ví v Pivnici na Štokách v Návštěvnickém centru Bernard nebo v Pivovaru Kamenice nad Lipou. Svůj večírek zde můžete zpestřit prohlídkou pivovaru nebo třeba školou čepování piva. Pokud byste místo piva raději dokonalý wellness, pak se rozhodně vydejte do Resortu Svatá Kateřina.

Untitled design 20Fabrika hotel

Návštěvnické centrum Bernard

Resort Svatá Kateřina

Pivovar Kamenice nad Lipou

Blacksheep Lounge Bar

 

 

Na fotografii Pivnice na Štokách (Návštěvnické centrum Bernard), více informací na našem webu.

Třebíčsko

Třebíčsko je regionem, který nabízí široké spektrum možností pro váš vánoční večírek. Pokud chcete okusit trochu zámeckého luxusu, je pro vás pravý Hotel Zámek Valeč. Milovníci piva jistě ocení Akciový pivovar Dalešice, který každý zná z kultovní komedie Postřižiny. Raději byste něco ostřejšího? Pak vás potěší Whiskeyhrádek, stylový bar, kde se budete cítit jako doma.

Untitled design 10Hotel Zámek Valeč

Akciový pivovar Dalešice

Hotel Atom

Pohoda Nárameč

Whiskeyhrádek

 

 

 Na fotografii Whiskeyhrádek, více informací na našem webu.

Žďársko

Žďársko se pyšní řadou skvělých hotelů, které nabízí špičkové služby a příjemné prostředí. Navíc je obklopen krásnou přírodou a historickými památkami. Představte si, jak sledujete úchvatnou přírodu zasněžených žďárských vrchů za okny Líšenského dvora či Hotelu Ski. Hledáte něco opravdu neobvyklého? V tom případě je pro vás jako stvořený hotelový resort Šikland.

Untitled design 11Hotel Medlov

Hotelový resort Šikland

Hotel Líšenský dvůr

Hotel Skalský dvůr

Hotel Ski

Orea Resort Devět Skal

Zámek Žďár nad Sázavou

Na fotografii Hotel Ski, více informací na našem webu.

 

Zábava

Vybrali jste místo a chcete svůj večírek posunout trochu dál? Co by to bylo za večírek bez zábavy? Pokud hledáte nějaké tipy, jak zpestřit váš firemní večírek na Vysočině, máme pro vás několik nápadů, které vám zajistí spoustu legrace a zážitků. Ať už máte rádi hudbu, zpěv nebo míchané drinky, najdete si určitě něco, co vás zaujme. Přečtěte si naše tipy a vyberte si ten nejlepší pro váš večírek.

Untitled design_40Fotící bedýnka - fotokoutek s neomezeným tiskem fotografií a spoustou rekvizit 

PoZemi - akustické duo & full band

Marek Šinkora - DJ a moderátor

Black Wall Jihlava - barmanská a molecular show

Prohlídka pivovaru - doplňte váš večírek prohlídkou jednoho z pivovarů na Vysočině, školou čepování piva nebo degustací

 

Potřebujete poradit s výběrem vhodného místa pro váš vánoční večírek? Neváhejte nás kontaktovat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .