Top 5 prostory vhodné pro vánoční večírky na Vysočině

artem-kniaz-0Ad6Q6SQo1Y-unsplashLéto se pomalu chýlí ke konci, a proto přichází čas přemýšlet o místě pro váš nadcházející vánoční večírek. Po celé Vysočině naleznete výjimečné prostory, které splní všechny vaše požadavky. Každé z míst v následujícím článku vám nabídne jedinečnou atmosféru, kde se tradice mísí s pohodlím. 

 

 

 

Zažijte pohodovou atmosféru Měšťanského pivovaru Polná 

Pokud hledáte místo s neformální atmosférou, Měšťanský pivovar v Polné je tím pravým místem. Na tříletý pobyt v tomto pivovaru rád vzpomínal i Bohumil Hrabal. Historická budova s nádechem minulosti, vstřícná atmosféra a prvotřídní služby tvoří ideální rámec pro vaše vánoční setkání. Prostorný interiér restaurace je dokonalý pro skupiny až do 90 lidí. Zde můžete pohodlně sedět, tancovat či pořádat zábavné aktivity. Pro ty, kteří touží po ještě větším prostoru, je k dispozici rekonstruovaný hlavní sál v zámeckém stylu, který pojme až 100 hostů. Při výběru místa pro vánoční večírek hraje samozřejmě klíčový význam kvalita služeb. S Měšťanským pivovarem v Polné v tomto ohledu jistě zaznamenáte úspěch – podle recenzí na Google se jedná o nejlépe hodnocenou restauraci na Vysočině. Pivo se zde v současné době nevaří, avšak není všem dnům konec. K dispozici jsou také čtyři apartmány pro případ potřeby ubytování. 

M욍anský pivovar Polná SIFAFOTO 1

Více informací naleznete na našem webu nebo na stránkách Měšťanského pivovaru Polná.

Vítejte zpátky na Medlově

U nás se vzpomínky prožívají. To je heslo, které provází tento výjimečný hotel. Jestliže zvažujete vánoční večírek právě zde, můžete si být jistí, že vaše událost bude znět v ústech všech, kdo se jí zúčastní, po celý následující rok. Hotel Medlov disponuje šesti sály o celkové kapacitě až 400 osob na více než 800 m2 proměnlivé plochy. Bez ohledu na to, zda plánujete menší školení, velký kongres, teambuilding plný zážitků nebo vánoční večírek, Hotel Medlov poskytuje ideální zázemí. Pokud preferujete autenticitu, tento hotel je pro vás tou správnou volbou. Do Medlova se každý rád vrací, což potvrzuje používaný hashtag #vitejzpatky. Pro zpestření vánočního večírku můžete zvážit degustaci ginů. Hotel Medlov představuje svůj vastní gin s názvem Kontryhel, jehož byliny byly sbírány přímo na medlovské louce pod hotelem za podzimního úplňku. Pro ty, kteří mají zájem o architekturu, je k dispozici i prohlídka hotelu s majitelem.

2830

Více informací naleznete na našem webu nebo na stránkách Hotelu Medlov.

Za Haškem do Hostince U České koruny

Uskutečněte svůj vánoční večírek v hostinci U České koruny – místě, kde žil a tvořil Jaroslav Hašek. Rodinný penzion a restaurace potomků autora slavného románu Osudy dobrého vojáka Švejka pod hradem Lipnice na Vysočině Vám poskytne ideální místo pro nezapomenutelný vánoční večírek. V nádherně zařízené restauraci s kachlovými kamny, klavírem a autentickými rekvizitami z doby, kdy zde Jaroslav Hašek pobýval si můžete vychutnat tradiční českou kuchyni. Nechte se příjemně překvapit telecími líčky na víně se zauzenou kaší na třešňovém dřevě, které se vám budou rozpadat na jazyku nebo šťavnatými konfitovanými husími stehýnky a domácími paštikami. Žízeň zaženete Haškovým Lipnickým speciálem. Kromě samotné restaurace pro večírek máte k dispozici tři salonky s maximální kapacitou až 120 osob. Vaši firemní akci vám zdejší personál také pomůže uspořádat přímo na hradě Lipnici ve formě rautu či středověké hostiny.

104

Více informací naleznete na našem webu nebo na stránkách Penzionu a hostince U České koruny.

Pohodový večírek ve Wellness penzionu Medličky

Sháníte vhodné místo s technickým zázemím pro vaši firemní akci? Máte chuť odměnit a motivovat své zaměstnance novými zážitky? Pak je pro vás skvělou volbou Penzion Medličky. Penzion Medličky poskytuje komplexní řešení pro firemní akce - třeba jako jsou právě vánoční večírky. Disponuje veškerým technickým vybavením a pohodlným prostředím. Jeho prostory jsou ideální pro školení, workshopy, večírky a týmové akce, včetně aktivního i relaxačního teambuildingu a wellness pobytů. V penzionu mohou vaši zaměstnanci relaxovat a načerpat novou energii. K dispozici jsou dvě samostatné místnosti s kapacitou až 40 osob (při koktejlovém uspořádání až 100 osob). Pro menší večírky můžete samozřejmě využít i prostory restaurace. Pro zajištění spokojenosti účastníků vaší akce jsou k dispozici různé aktivity, jako je kulečník, šipky, laserová střelnice, degustace vína s profesionálním someliérem nebo třeba magická show kouzelníka. Restaurace penzionu Medličky je na Vysočině vyhlášená, přijeďte ochutnat to nejlepší z Vysočiny!

orig-78373-2-1200xauto-0

Více informací naleznete na našem webu nebo na stránkách Wellness penzionu Medličky.

Vánoční večírek v Dalešickém pivovaru

Dalešický pivovar, známý z filmu Postřižiny režiséra Menzela, představuje ideální prostředí pro vaše firemní akce. Na jediném místě nabízí konferenční prostory, stylové ubytování, restauraci a možnost prohlídek pivovarského provozu. Obklopen malebným prostředím Vysočiny, na Horácku nedaleko Třebíče, se rozkládá obec Dalešice, ve které se pyšně tyčí dva charakteristické komíny pivovaru. Když se vydáte vlevo pod jejich stínem, ocitnete se v útulném prostoru bývalého sladovnického humna, dnes proměněného v Pivovarskou restauraci. Zde můžete ochutnat nejen dalešická piva, ale i tradiční kvalitní českou kuchyni. Toto spojení nádherného pivovaru známého z Postřižin, příjemné restaurace, dalešického piva a kvalitní české kuchyně, vytváří základ pro skvělý zážitek pro vaše zaměstnance. Pro váš večírek je k dispozici pronájem celého pivovarského sálu, který lze upravit podle specifických požadavků (až 100 osob). Součástí sálu je samostatný výčep. Pro menší skupiny do 15 osob je ideální modrý pokoj, který se nachází v prvním patře historické budovy pivovaru.

20 1

Více informací naleznete na našem webu nebo na stránkách Akciového pivovaru Dalešice.