Třebíčsko si užijete celoročně

TREBICSKONa jaře, v létě, na podzim i v zimě na Třebíčsko! Atraktivní turistickou nabídku v moravské části Vysočiny objevíte po celý rok. Vyberou si jednotlivci, rodiny s dětmi i senioři.

Chcete si užít dovolenou v klidnějším období roku, než je hlavní letní turistická sezona? Návštěva Třebíčska je to pravé pro vás. Celoročně jsou otevřeny třebíčské památky UNESCO stejně jako mnohá muzea ve městě a okolí. S dětmi se vydejte za poznáním středověkého stavitelství a starých řemesel, potrénujte společně mozek, poznejte projekční kouli a parní stroj, vydovádějte se v rodinném zábavním parku nebo v aquaparku, vše na vás čeká přímo v Třebíči.

Dalešická přehradaSkvělým cílem pro všechny věkové kategorie návštěvníků je Dalešická přehrada a její okolí. Právě tam objevíte nejvíc zřícenin a rozhleden Třebíčska. Celoročně hladinu vodního díla brázdí loď Horácko. Plavba na ní vám ukáže všechny přírodní krásy z břehu neviditelné. Milovníci přírody si tady vůbec přijdou na své. Nedaleká Mohelenská hadcová step dokáže návštěvníka uchvátit v každé roční době.

Po vycházkách za památkami či pěší turistice se nechte se hýčkat v některém z wellness hotelů, užijte si pobytové balíčky, ochutnejte regionální dobroty. Jak vidno, nezáleží na počasí ani roční době, Třebíčsko můžete navštívit kdykoli.

Vybírejte z turistických tipů Třebíčsko 365.