Vysočina představila své konferenční prostory firmám z celé ČR

HR meeting konferenceOrganizace Vysočina Tourism, potažmo Vysočina Convention Bureau, prezentovala ty nejlepší konferenční prostory na Vysočině na jedné z největších českých akcí v oblasti managementu lidí ve střední Evropě.

Jedenáctý ročník HR Meeting – konference o vedení společnosti a lidech ve firmách – pořádal mediální dům Economia v Praze v holešovické La fabrice. Za nejpřísnějších bezpečnostních podmínek v souvislosti s covid se při něm sešli zástupci nejdůležitějších firem, manažeři a odborníci na aktuální otázky v oblasti rozvoje zaměstnanců. Kancelář Vysočina Convention Bureau u toho nemohla chybět.

„Zejména dnešní covidová doba klade na personalisty a další odborníky ve firmách zvýšené nároky. Na konferenci mohou sdílet své zkušenosti a problémy. Uvítali proto i setkání s námi, při němž jsme jim představili a nabídli ty nejlepší konferenční prostory Vysočiny. Podle jejich reakcí vnímám, že naše prezentace padla na úrodnou půdu,“ říká Eva Nejezchlebová z Vysočina Tourism s tím, že firmy i v této době hledají nové možnosti, jak se starat o své zaměstnance. „Nezbývá, než doufat, že situace bude jakémukoliv setkávání, tedy i tomu firemnímu, v příštím roce více nakloněna,“ uzavřela Eva Nejezchlebová.

Martina Strnadová