Třeštický mlýn

V polovině cesty mezi městy Třešť a Telč se na okraji malebné vesničky Třeštice nachází penzion Třeštický mlýn. Pokud chcete svou svatbu zažít v soukromí a obklopení přírodou, je toto místo jako stvořené pro vás.

Kontakt

Třeštický mlýn
Třeštice 32,
588 56, Třeštice
okres Jihlava
49.2433197N, 15.4552942EMapa

Areál tvoří budova starého mlýna, budovy s uzavřeným dvorem, rozsáhlé louky, pastviny, rybníky, mlýnský náhon a přírodní potok. Je pouze na vás, kde uspořádáte svůj obřad.

Strávit noc je možné přímo v budově mlýna, která byla zrekonstruována s ohledem na historický stav, zdravý životní styl, relaxaci a pohodlí. Přírodní materiály, tradice a bohatá historie sahající až do středověku vytváří nezaměnitelnou atmosféru tohoto objektu. Na místě bývalé stodoly s chlévy vznikla novostavba s dvěma velkými apartmány. Celková kapacita je 25 lůžek.

V budově starého mlýna naleznete kromě ubytování také společenský sál s kachlovými kamny, který je vhodný pro svatební hostinu. Milovníky vína potěší útulný vinný sklípek, kde můžete ochutnat vína z českých rodinných vinařství.

Využít také můžete služeb relaxačního a sportovního centra či sauny. Ani na ty nejmenší se nezapomíná, proto je součástí areálu i dětské hřiště. Ideální poloha penzionu je vhodná pro výlety do okolí. Neporušenou přírodu, malebné vesničky a rozlehlé lesy si zamilujete.

Další zařízení

Načít další