HOTEL s jedinečnou atmosférou i uměleckou výzdobou a REPLIKAMI HISTORICKÉHO NÁBYTKU NABÍZÍ 28 POKOJŮ a 71 LŮŽEK. Prostory našich ZRENOVOVANÝCH HISTORICKÝCH SÁLŮ s kompletním technickým vybavením s kapacitou až 150 účastníků jsou vhodné pro konání jak menších schůzek, tak i větších konferencí ale i firemních večírků a teambuildingových aktivit s nabídkou coffee breaků a rautů.

WELLNESS se saunovým světem a vířivkou, i více než 10 druhů MASÁŽÍ nabízejí pestré formy odpočinku. Oceníte i pivní lázeň s neomezenou konzumací piva. Velkou atrakcí, nejen pro milovníky piva, je KLÁŠTERNÍ PIVOVAR se stálou i sezónní nabídkou piv, zážitkovým vařením piva nebo komentovanou prohlídkou pivovaru s ochutnávkou.

Výborné jídlo, čepované pivo a dobrý dezert, nebo zmrzlinu si vychutnáte v KLÁŠTERNÍ RESTAURACI s letní terasou s nádechem italské romantiky. V naší opatské zahradě naleznete hřiště pro děti i odpočinek na lehátkách. Spolu se zahradou tak nabízí restaurace ideální místo pro svatby, firemní akce nebo jakékoli rodinné oslavy.

Celý klášterní areál plný různých možností je zónou klidu uprostřed přírody se spoustou zajímavých míst v okolí, přímo v srdci České republiky. Řeky, přehrady, kapličky, skály a rozmanitá příroda tak nabízí pestré výlety, outdoor aktivity, cyklovýlety, teambuildingy… Rádi Vám zapůjčíme kola, Nordic Walking hole, aisoft, luky nebo i pramici k projížďce na rybníku.

Pravidelně zde můžete absolvovat VÍCE NEŽ 5 OKRUHŮ KOMENTOVANÝCH PROHLÍDEK: kláštera, Santiniho kostela, Trčkova hradu, různé expozice i výstavy nebo pivovaru. Nejnovější prohlídka nabízí archeologickou expozici a galerii v nově zrekonstruované Staré prelatuře. Neopakovatelným kulturním zážitkem jsou hrané prohlídky s různou tématikou, koncerty a mnoho jiných kulturních, společenských i církevních událostí.

Klášter Želiv

JSME KLÁŠTER ŽELIV. Jsme barokní hotel, wellness, pivovar, restaurace, historická část kláštera, Santiniho kostel, lesy, velká opatská zahrada a překrásná příroda v okolí – JSME RESORT MNOHA MOŽNOSTÍ PŘÍMO V SRDCI ČR.
Nezávazně poptat Konference Svatby

Kontakt

Adresa
Želiv 122, 394 44, Želiv

Mapa

12
49.529756796243795
15.215092535326002
1
0
0
49.529756796244
15.215092535326

Zážitky v okolí

Show all
Resort Svatá Kateřina, harmonie našla své jméno...

Resort Svatá Kateřina

Počátky
Pronikněte do tajů výroby cideru

Pronikněte do tajů výroby cideru

Telč
Škola smyku na Polygonu Jihlava

Škola smyku na Polygonu Jihlava

Jihlava
Black Wall Jihlava

Black Wall Jihlava

Jihlava

Konferenční zařízení v okolí

Show all
Hotel Kouty

Hotel Kouty

Ledeč nad Sázavou
Konferenční hotel Luna

Konferenční hotel Luna

Ledeč nad Sázavou
fabrika HOTEL - exteriér

fabrika HOTEL

Humpolec
Hotel Kotyza

Hotel Kotyza

Humpolec