180
kapacita největšího sálu
688
maximální kapacita sálů
19
luxusně zařízených pokojů

Ubytování

fabrika HOTEL disponuje 19 luxusně zařízenými pokoji, každý je individuálně proveden včetně pokoje pro handicapované. Ve všech pokojích je kladen důraz na vysoký standard a originální design. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou, minibarem, trezorem, LED televizorem, nábytkem vyrobeným na míru, přestavitelnými lůžky s kvalitním roštem a matracemi, vysokorychlostní WiFi připojení zdarma je samozřejmostí ve všech prostorách hotelu, restaurace i konferenčních sálů. Pro zachování soukromí hostů je přístup do pokojů možný pouze prostřednictvím bezpečnostní elektronické karty. Obvodové stěny hotelu jsou zdvojené a zesílené pro dosažení nočního klidu. Všechny prostory fabrika HOTELu jsou bezbariérové a nekuřácké.

fabrika HOTEL

Nadčasový designový projekt u dálnice D1 mezi Prahou a Brnem je ideálním místem pro firemní a společenská setkání. Moderní neotřelý styl architektury, kvalita a profesionalita poskytovaných služeb, to vše nabízí čtyřhvězdičkový fabrika HOTEL, který zaujme také vyspělými ekologickými technologiemi. Konferenční prostory s celkovou kapacitou 180 míst jsou plně chlazeny důmyslným ekologickým systémem chlazení a všechny jsou vybaveny moderní audiovizuální a prezentační technikou.
Nezávazně poptat

Kontakt

Adresa
Školní 511, 393 01, Humpolec

Mapa

12
49.54020309448242
15.355767250061035
1
0
0
49.540203094482
15.355767250061

Restaurant

fabrika RESTAURANT nabízí příjemné vzdušné stolování a bar s kapacitou 102 míst. Příjemný pocit z interiéru navozuje vytápěná masivní dřevěná podlaha, dřevěné obklady stěn i kvalitní dřevěný sedací nábytek značky TON. Prostor restaurace je bohatě dimenzován, má nadstandardní světlou výšku a je velmi dobře přirozeně prosvětlen velkorysou celoprosklenou fasádou. Umožňuje tak hostům velmi příjemný kontakt s venkovním světem malého města.

Gastroprovoz disponuje moderním technologickým vybavením a zpracovává výhradně čerstvé nebo zchlazené suroviny, v žádném případě ne zmrazené nebo dokonce instantní. Tento princip technologie vaření má zásadní vliv na kvalitu každé výsledné porce jídla. Každodenní příprava je sice o něco náročnější, jak časově, tak energeticky, ale zato poctivá a řemeslná.

Od jara do podzimu je otevřena letní terasa, která je orientována na západní stranu a díky tomu nabízí příjemné osvěžení i v horkých dnech a posezení zpříjemní vodní fontána umístěná přímo u terasy.

Konference

Hotel hostům nabízí pronájem konferenčních prostor s celkovou kapacitou 180 míst. Konferenční sály jsou plně chlazeny nikoliv však pomocí klimatizace, ale důmyslným ekologickým systémem podlahového a stropního chlazení. Všechny sály jsou vybaveny moderní audiovizuální a prezentační technikou. Nabízí i gastronomický servis, technickou podporu během akce, doplňkové a teambuildingové akce.

Služby pro hosty fabrika HOTELu: bezbariérový přístup do všech částí hotelu, WiFi v celém areálu zdarma, parkování v podzemních garážích nebo na venkovním uzamykatelném parkovišti, wellness zóna, privátní finská sauna, fitness zóna, relaxační i rekondiční masáže, doplňkové aktivity, praní a žehlení prádla, služby recepce 24 hodin denně, sekretářské služby (kopírování, tisk), drobný prodej na recepci hotelu, hotelový transfer.

 

Název sálu Divadlo Škola Tvar U Zasedání Banket Koktejl
Sál Hliník 180 120 130 90 - -
Fabrika club 50 21 20 - 55 -
Sál Želivka - - - 8 - -
Sál Lipnice 50 34 - - - -
Malý sál Hliník 100 64 70 50 - -
Rozložení židlí a stolů
Počítač/notebook
Dataprojektor
Televize
Flip-chart
Laserové ukazovátko
Hlasovací zařízení
Mikrofon
Podium
Parket
Cateringové služby
Garáže
Parkoviště
Bezbariérový objekt
Restaurace
Možnost nabíjení elektromobilů
  • Rychlonabíjecí stanice pro elektromobily o výkonu 150 kWh a nabíjecí wallbox o výkonu 22 kWh
  • Střešní terasa pro hotelové hosty (květen–říjen, denně od 8 do 23 hodin)

Zážitky v okolí

Show all
Škola smyku na Polygonu Jihlava

Škola smyku na Polygonu Jihlava

Jihlava
Black Wall Jihlava

Black Wall Jihlava

Jihlava
Resort Svatá Kateřina, harmonie našla své jméno...

Resort Svatá Kateřina

Počátky
Vzpoura Strojů

Vzpoura Strojů

Vílanec

Konferenční zařízení v okolí

Show all
Hotel Kotyza

Hotel Kotyza

Humpolec
Návštěvnické centrum Bernard

Návštěvnické centrum Bernard

Humpolec
Penzion U České koruny

Penzion U České koruny

Lipnice nad Sázavou
Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L‘Occitane

Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L‘Occitane

Herálec