60
počet lůžek

Zažijte gurmánský zážitek ve stylovém prostředí restaurace s otevřeným krbem a užijte si při tom výhled do stáje s hospodářskými zvířaty. Hospodářský dvůr nabízí více druhů ubytování. Manželská noc v luxusních apartmánech či spaní na vyhřívané peci? Výběr je na vás.

V Hospodářském dvoře se rozhodně nudit nebudete, v nabídce je široká škála volnočasových aktivit. Jste milovníci koní? Součástí areálu je jezdecké centrum, které nabízí možnost jízdy na koni či poníkovi. Pokud máte vlastního koně, je možné ho zde ustájit. Pro ty, kteří sní o pohádkové jízdě kočárem jsou připraveny vozatajské služby. Svatební kočár s dvojspřežím je k dispozici celý svatební den k potřebným přejezdům nebo pouze na projížďku po okolí Bohuslavic. Dále se ve dvoře se nachází Mini ZOO se zvířaty jako jsou lamy, kozy, ovce, kozy, pávy, jeleni a další. Den můžete zakončit degustací různých druhů destilátů a prohlídkou palírny.

Hospodářský dvůr Bohuslavice má mnoho co nabídnout. Pokud však chcete mít od rušného dvora odstup, můžete si užít svatbu v přírodě a soukromí. Nově vybudovaný srub Ježkovec skrývající se uprostřed novoříšských lesů vám poskytne dva apartmány a sál s kapacitou 55 osob. Svatebčani mohou noc strávit také v přilehlých chatkách.

Hospodářský dvůr Bohuslavice

Hospodářský dvůr Bohuslavice je místo jako stvořené pro pořádání společenských akcí, včetně svateb. Obřad přímo v areálu, svatební hostina ve stylové restauraci, ubytování v luxusních apartmánech a atraktivní doprovodný program. To vše na jednom místě.
Nezávazně poptat

Kontakt

Adresa
Bohuslavice 10, 588 56, Bohuslavice

Mapa

12
49.14904424592433
15.57672580347081
1
0
0
49.149044245924
15.576725803471
Baby friendly:
Ano
Počet lůžek:
60
Nabízí možnost ubytování
Nabízí možnost cateringových služeb
Nabízí možnost vlastního alkoholu na svatbě
Možnost zajištění dekorací
Možnost grilování
Krytý prostor v případě deště

Mohlo by Vás také zajímat

Obrázek
dary

Svatební dary

Obrázek
koordinatori

Svatební koordinátoři

Obrázek
dodavatele

Další dodavatelé

Svatební místa v okolí

Show all
Panský dvůr Telč

Panský dvůr Telč

Telč
Hotel Antoň

Hotel Antoň

Telč
Třeštický mlýn

Třeštický mlýn

Třeštice
Zámecký hotel Třešť

Zámecký hotel Třešť

Třešť