25 let
zkušeností
700
celková kapacita konf. místností
100 ha
rozloha areálu

Akce pořádáme již více než 25 let a naše zkušenosti jsou zárukou perfektního průběhu akce. Šikland se nachází uprostřed České republiky a je lehce dostupný z D1. Díky našemu vlastnímu zázemí pro konání různých typů akcí, se nebudete muset o nic starat. V Šiklandu najdete na jednom místě komfortní ubytování, výborný catering, konferenční zázemí a především unikátní program.

Teambuilding

Zažít můžete nezapomenutelný teambuilding v největším přírodním Zábavním parku v České republice. Navíc Vám připravíme jakékoliv téma teambuildingu na přání. Vybírat si můžete z mnoha témat teambuildingu jako je western, mexiko, mafie, off-road, Den na Vysočině, ale rádi Vám uspořádáme jakékoliv téma na přání.

Školení

Šikland disponuje 6 konferenčními místnostmi s celkovou kapacitou až 700 lidí s konferenční technikou, jako jsou projektory, ozvučení, osvětlení. Při školení Vám zajistíme výborný catering včetně coffee breaků.

Večírek

Zorganizujeme Vám oslavu firemního výročí, vánoční večírek, nebo jakýkoliv jiný večírek na přání včetně jedinečného programu a cateringu.

Program

Pro každou firemní akci zajišťujeme unikátní program na klíč. Připravíme pro Vás večerní program na přání - DJ, karaoke, tance, nebo třeba koncert oblíbené kapely až pro 15 000 lidí. Pro gurmány uspořádáme jakoukoliv degustaci. Aby byla Vaše firemní akce ještě více nezapomenutelná, můžeme pro Vás, vaše zaměstnance a obchodí partnery zajistit ještě další jedinečné zážitky, jako je třeba jízda tankem nebo jízda na čtyřkolkách.

Ubytování

Nabízíme ubytování v hotelovém resortu Šikland**** s kapacitou 191 lůžek a dalšího ubytování přímo v areálu s kapacitou dalších 112 lůžek.

Při větších akcích spolupracujeme i s hotely v okolí včetně zajištění svozů autobusovou dopravou.

Služby a catering

Připravíme Vám akci jakou potřebujete. Díky našemu vlastnímu zázemí pro konání různých typů akcí, se nebudete muset o nic starat. Na jednom místě máme komfortní ubytování, velké parkovací plochy, výborný catering, konferenční zázemí, a především unikátní program. Akce pořádáme již více jak 25 let a naše zkušenosti jsou zárukou perfektního průběhu akce.

Průběh akce

Firemní akce je realizovaná dle firemního scénáře. Veškeré aktivity i catering jsou připravované přesně na čas, aby akce proběhla podle plánu a nedošlo k prodlevám. Celou akci Vám zajistíme na klíč a Vy se budete moct plně věnovat svým hostům.

Zábavní park Šikland

Večírek, teambuilding, školení nebo firemní akce na přání? Zažijte firemní akci podle Vašich představ v areálu o rozloze 100 hektarů a náš tým eventových specialistů pro Vás připraví nezapomenutelný zážitek.
Nezávazně poptat Zážitky

Kontakt

Adresa
Zvole 49, 592 56, Zvole

Mapa

12
49.47484534728968
16.16740929182991
1
0
0
49.47484534729
16.16740929183
Název sálu Divadlo Škola Tvar U Zasedání Banket Koktejl
Colorado 1 90 60 40 - - -
Colorado 2 20 15 15 - - -
Arizona 1 85 69 45 - - -
Arizona 2 65 48 35 - - -
Arizona 3 45 36 25 - - -
Rozložení židlí a stolů
Počítač/notebook
Dataprojektor
Televize
Flip-chart
Laserové ukazovátko
Ozvučení
Mikrofon
Osvětlovací technika
Podium
Parket
Cateringové služby
Parkoviště
Restaurace
  • Trezor
  • Kavárna
  • Nabídka teambuildingových aktivit
Vířivka
Sauna
Masáže
Tennis
Hřiště pro míčové hry
Půjčovna sportovního vybavení

Zážitky v okolí

Show all
Eden centrum - ráj a odpočinek u zvířat

Centrum EDEN

Bystřice nad Pernštejnem
Adrenalin ve Víru

Adrenalin ve Víru

Vír
Vítej zpátky na Medlově

Hotel Medlov

Fryšava pod Žákovou horou
Dukovany

Na prohlídku do Dukovan? No jasně!

Dukovany

Konferenční zařízení v okolí

Show all
Balónový hotel a pivovar Radešín

Balónový hotel a pivovar Radešín

Bobrová
Centrum EDEN

Centrum EDEN

Bystřice nad Pernštejnem
Hotel Skalský dvůr

Hotel Skalský dvůr

Lísek
Hotel Ski

Hotel Ski

Nové Město na Moravě