Hra v Telči patří určitě mezi ty delší. Pokud budete chtít ulovit všechny poklady, projdete se od kaple sv. Karla Boromejského až k soše sv. Jana Nepomuckého. To jsou vzdušnou čarou asi 4 kilometry.

Množství pokladů se pak nachází na náměstí Zacháriáše z Hradce a v okolí 3 telčských rybníků - Staroměstského, Štěpnického a Ulického. Mezi posledními dvěma se rozkládá unikátní historické centrum města, zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO.

Hra je vhodná pro kohokoliv, kdo do Telče zavítá a chtěl by si dopoledne či odpoledne zpestřit zábavným soutěžním programem. Treasure Hunt můžete využít jako netradičního průvodce po historickém centru a okolí. Nebo jako akční prvek vaší firemní akce. Pro přehled všech našich Treasure Huntů vybírejte z naší mapy: https://www.terrahunt.cz/venkovni-hry

Kapacita: prakticky neomezená, pro kolektivy do 250 osob zajistíme tablety a větší kolektivy dorovnají počet mobilními přístroji

Doba trvání: cca 3 hodiny

Jazyk: čeština, angličtina

Treasure Hunt Telč

Teambuildingová aktivita Treasure Hunt Telč v historickém centru památky UNESCO. Při lovu pokladů projdete telčské Vnitřní Město křížem krážem. Užijete si výhledy na všechny 3 městské rybníky a vyrazíte i mimo město do přírodní památky Luh u Telče.
Nezávazně poptat

Mapa

12
49.1829527778
15.4562008333
1
0
0
49.1829527778
15.4562008333

Zážitky v okolí

Show all
Pronikněte do tajů výroby cideru

Pronikněte do tajů výroby cideru

Telč
Vzpoura Strojů

Vzpoura Strojů

Vílanec
Resort Svatá Kateřina, harmonie našla své jméno...

Resort Svatá Kateřina

Počátky
Black Wall Jihlava

Black Wall Jihlava

Jihlava

Konferenční zařízení v okolí

Show all
Panský dvůr Telč

Panský dvůr Telč

Telč
Hotel Antoň

Hotel Antoň

Telč
Třeštický mlýn

Třeštický mlýn

Třeštice
Zámecký hotel Třešť

Zámecký hotel Třešť

Třešť