Pohoda Nárameč

Moderní areál v prostředí třebíčské kotliny, kterému dominuje prosklená stodola – to je Pohoda Nárameč. Jak sám název napovídá, dýchne zde na vás pohoda a klid. Součástí moderního areálu je několik budov. Dohromady tvoří celek, díky kterému může vaše svatba proběhnout od A do Z na jednom místě, a to vše v absolutním soukromí.

Kontakt

Pohoda Nárameč
Nárameč 51,
675 03, Nárameč
okres Třebíč
49.2708472N, 15.9650439EMapa

 Okolní malebná příroda přeje svatebním fotografiím. Pokud se rozhodnete uskutečnit obřad na louce u Pohody, rozhodně nešlápnete vedle.

Plánujete větší svatbu? Pohoda Nárameč pojme velké množství hostů jak pro vnitřní, tak pro venkovní svatbu. Hlavní restaurace pojme kapacitu až 150 hostů. Pokud plánujete ubytovat hodně hostů, penzion nabízí 20 pokojů s celkovou kapacitou 70 lůžek. Pokud chcete svatební veselí strávit jen s těmi nejbližšími, užijete si jí ve vedlejší restauraci, tzv. Palírně. Zde naleznete degustační bar s pěstitelskou pálenicí a komorní atmosféru.

Areál je vhodný pro cyklisty, jelikož se v jeho okolí nachází řada cyklotras. Rodiny s dětmi ocení dětské hřiště, na které rodiče vidí i z restaurace či venkovního sezení. I restaurace samotná má dětský koutek. Hned vedle prosklené stodoly se nachází bazén. Radost vám udělá salaš s hospodářskými zvířaty. V ohradě můžete sledovat kozy, ovce, lamy, husy, králíky a slepice.

Další zařízení

Načít další