Panský dvůr Telč

Areál Panského dvora Telč, nacházející se v těsné blízkosti historického centra Telče, poskytuje dokonalé prostředí pro váš den D. Pro pořádání svateb máme k dispozici 2 velké sály, nádvoří, ale i smyslovou zahradu, kde můžete uspořádat svůj svatební obřad.

Kontakt

Panský dvůr Telč
Slavatovská 86,
588 56, Telč
okres Jihlava
49.1875969N, 15.4503131EMapa

V areálu dvora si najde každý to své. Díky široké nabídce služeb je vhodný i pro pořádání svateb. Své „ano“ si můžete říct například ve smyslové zahradě. Ve stínu stromů a keřů, uprostřed zahrady plné květin a bylinek bude obřad přímo kouzelný.

Pokud toužíte po zámecké svatbě, je možné si domluvit obřad na Zámku Telč, od kterého se Panský dvůr Telč nachází v docházkové vzdálenosti. Zkušený personál vám s naplánováním svatebního dne rád pomůže.

Ubytování je možné v Panském penzionu, kde na vás čekají nové pokoje v klidné části dvora. Svatební hostinu lze uspořádat v Panské restauraci, kde pro vás uvaří vše, co máte rádi. Můžete se těšit na poctivé suroviny, kvalitní servis a sezónní potraviny. Máte rádi pivo? Na čepu můžete ochutnat tři světlé ležáky a jeden svrchně kvašený speciál z Panského pivovaru. Do tajů pivovarnictví se můžete ponořit i díky komentovaným prohlídkám se sládkem.

Svatba nebude pro děti nudnou záležitostí díky mnoha nabízeným aktivitám. Ty nejmenší potěší herna U Zvířátek s řadou prolézaček, kolotočů či houpaček. Celou rodinu zabaví stálá expozice O životě na panství plná interaktivní zábavy. Pokud chcete opravdu netradiční svatební zábavu, můžete zkusit lanové centrum. To je vhodné i pro úplné začátečníky a zajistí vám nezapomenutelný zážitek. Program je zcela na vás, můžete ho například zakončit komentovanou prohlídkou Zámku Telč.

Další zařízení

Načít další