Panský dvůr Telč

Panský dvůr byl vystavěný v 16. století a sloužil jakožto součást zámeckého hospodářství. Areál kdysi zanedbaných hospodářských budov prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní slouží jako interaktivní centrum volnočasových aktivit a turistiky. Historie areálu je bohatá a při rekonstrukci na ni nebylo zapomenuto.

Kontakt

Panský dvůr Telč
Slavatovská 86,
588 56, Telč
okres Jihlava
49.1877250N, 15.4503594EMapa

V areálu dvora si najde každý to své. Díky široké nabídce služeb je vhodný i pro pořádání svateb. Své „ano“ si můžete říct například ve smyslové zahradě. Ve stínu stromů a keřů, uprostřed zahrady plné květin a bylinek bude obřad přímo kouzelný.

Pokud toužíte po zámecké svatbě, je možné si domluvit obřad na Zámku Telč, od kterého se Panský dvůr Telč nachází v docházkové vzdálenosti. Zkušený personál vám s naplánováním svatebního dne rád pomůže.

Ubytování je možné v Panském penzionu, kde na vás čekají nové pokoje v klidné části dvora. Svatební hostinu lze uspořádat v Panské restauraci, kde pro vás uvaří vše, co máte rádi. Můžete se těšit na poctivé suroviny, kvalitní servis a sezónní potraviny. Máte rádi pivo? Na čepu můžete ochutnat tři světlé ležáky a jeden svrchně kvašený speciál z Panského pivovaru. Do tajů pivovarnictví se můžete ponořit i díky komentovaným prohlídkám se sládkem.

Svatba nebude pro děti nudnou záležitostí díky mnoha nabízeným aktivitám. Ty nejmenší potěší herna U Zvířátek s řadou prolézaček, kolotočů či houpaček. Celou rodinu zabaví stálá expozice O životě na panství plná interaktivní zábavy. Pokud chcete opravdu netradiční svatební zábavu, můžete zkusit lanové centrum. To je vhodné i pro úplné začátečníky a zajistí vám nezapomenutelný zážitek. Program je zcela na vás, můžete ho například zakončit komentovanou prohlídkou Zámku Telč.

Další zařízení

Načít další