Hotel Artaban

Užijte si svůj velký den plnými doušky a svěřte ho do rukou profesionálů, kteří se postarají o každý detail a zajistí vám nezapomenutelnou atmosféru.

Kontakt

Hotel Artaban
Havlíčkovo náměstí 740,
394 68, Žirovnice
okres Pelhřimov
49.2536353N, 15.1848611EMapa

Průvodcem tohoto dne vám mohou být dvě zkušené svatební koordinátorky Jana a Radka, které budou myslet za vás a pomohou vám splnit veškerá vaše přání, aby vaší jedinou starostí bylo přožít každý moment svatby na maximum.
Své ANO si můžete říci v příjemném prostředí zámku a zámeckém areálu, či v kostele který umocní tento jedinečný zážitek, obě místa jsou co by kamenem dohodil. Máte-li však chuť přožít tyto okamžiky v přírodě, velice rádi vám doporučíme ta nejhezčí místa a o počasí se nebojte, plán B máme připravený.
Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem, a tak nemůže chybět dobré jídlo, o které se postará náš kuchařský tým, který pro vás připraví výtečnou klasiku či trendy současnoti.
Veškerá zábava se odehrává pod jednou střechou, proto není problém, když se starší části hostů zachce předat pomyslnou štafetu mladí a spokojeně se mohou odebrat na pokoj.