Zámek Žirovnice

Zámek Žirovnice nabízí pro vaši svatbu své prostory II. nádvoří, zahrady u jabloně na I. nádvoří a v případě nepříznivého počasí obřadní místnost v Zámku.

Kontakt

Zámek Žirovnice
Branka 1,
394 68, Žirovnice
okres Pelhřimov
15°11'1.76748"N, 49°15'6.42276"EMapa

V ceně pronájmu je úklid a příprava prostor k obřadu, pronájem stolů, židlí, lavic, reprodukovaná hudba (snoubenci si mohou dodat i vlastní skladby), novomanželský přípitek bílým vínem, technické zajištění svatby, možnost focení v interiérech (nevěsta, ženich, svědci a rodiče, ostatní svatebčané se fotí pouze v exteriérech Zámku Žirovnice, fotografa si každý vybírá a zařizuje sám), možnost koberce před oddávající stolek.

Ženich a nevěsta mohou přijet autem na I. nádvoří Zámku Žirovnice, ostatní svatebčané parkují před objektem.

Novomanželé získají certifikát, který je opravňuje ve výroční den svatby (či jiný nejbližší den) k bezplatné návštěvě Expozic Zámku Žirovnice.
V případě nepříznivého počasí je vždy připravena k dispozici svatební obřadní místnost Zámku Žirovnice. Její kapacita je však na rozdíl od venkovního obřadu limitována.

POPLATKY
a) 3.000,- Kč (vč. DPH ) pronájem Zámku Žirovnice ke svatebnímu obřadu v pátek a nezahrnuje úřední poplatek za svatební obřad, který je potřeba uhradit na matrice.

b) 5.000,- Kč (vč. DPH) pronájem Zámku Žirovnice ke svatebnímu obřadu v sobotu a nezahrnuje úřední poplatek za svatební obřad, který je potřeba uhradit na matrice.

Další zařízení

Načít další