Hotel Zámek Valeč

Malebný renesanční hotel Zámek Valeč, který se nachází nedaleko města Třebíče je vyhledávaným místem pro pobyty, netradiční firemní setkání a pořádání svateb.

Kontakt

Hotel Zámek Valeč
Valeč 1,
675 53, Valeč
okres Třebíč
49.1475181N, 16.0357628EMapa

Pokud se bojíte, že svatbou na zámku ztratíte určitý komfort, zdejší služby vás přesvědčí o opaku. V hotelu o vás bude přímo královsky postaráno. V luxusním welness centru si můžete užít saunový svět a relaxační zóny. Součástí areálu jsou vyhřívané venkovní bazény a whirpool. Nakonec se můžete nechat rozmazlovat řadou relaxačních procedur. Pokud chcete zůstat aktivní, je k dispozici hotelový fitness, bowling, tenisový kurt či půjčovna kol.

Své „ano“ si můžete říct na nádvoří či v Obrazárně. Prostory zámku a jeho exteriér se budou na svatebních fotografiích vyjímat. I po letech vám pohádkové fotografie vykouzlí úsměv na tváři. 

Svatební hostina se třemi chody ve Velkém sále a večerní raut nadchne vaše chuťové pohárky. Do menu jsou zakomponované bylinky ze zámecké zahrady a sezónní potraviny. Kapacita svatební hostiny je 200 osob, vítány jsou tedy velké svatby.

Ubytování pro novomanžele je připraveno v luxusním historickém pokoji s dobovým nábytkem, avšak hotel nabízí i možnost ubytování v moderních pokojích. Možností, jak strávit svůj svatební den v hotelu Zámek Valeč je mnoho, domluvte si s personálem hotelu Zámek Valeč schůzku a přesvědčte se na vlastní oči.

Další zařízení

Načít další