Just Jimramov

Pension a restaurace je v památkově chráněné budově na náměstí a v poslední době prošla citlivou obnovou. Pension sloučil moderní architekturu s geniem loci a tím vytváří příjemné prostředí. Zázemí je malé, rodinné a umožňuje klidná firemní setkání.

Kontakt

Just Jimramov
nám. Jana Karafiáta 69,
592 42, Jimramov
49.6368411N, 16.2255633EMapa

Just Jimramov je místem s příběhem. Příběhem kvalitní architektury na maloměstě, čímž dokáže návštěvníky pozitivně motivovat a inspirovat. Soubor stavení obsahuje obytný dům o 6 apartmánech, bývalou maštalí provozně určenou k wellness a dále nově postavenou restaurací. V areálu máme 5 parkovných stání a společenský dvůr.

Žďárské vrchy jsou klidným a zdravým regionem uprostřed republiky a svojí "obyčejností" umožňují na věci nahlížet s nadhledem.

Zařízení hospodárně nakládá s dešťovou vodou (splachování 13 záchodů, zavlažování zelené stěny, protékající voda v nádvoří). Restaurace obsahuje zelenou stěnu z květin a bylin, což vylepšuje mikroklima. Dům má rekuperaci, je vytápěn plynem. Hojně používaným materiálem na rekonstrukci byly recyklovatelné materiály - beton a sklo. K realizaci značně přispěli řemeslníci z blízkého okolí. Velkou položkou je též druhotně použitý materiál (krytina, dlažby, kámen, trámy, nábytek). Parkoviště disponuje třemi dobíjecími stanicemi na elektromobil. Restaurace vaří z čerstvých lokálních surovin se zanedbatelným vytvářením organického odpadu. K udržitelnosti projektu též patří samotná oprava památkově chráněné budouvy, neboť jde o udržení kulturního deděctví.

název sálu Divadlo Škola Tvar U Zasedání Koktejl Banket
ARestaurace30303030

Další kongresová zařízení

Načít další