6
apartmánů
30
kapacita sálu
24
počet lůžek

Just Jimramov je místem s příběhem. Příběhem kvalitní architektury na maloměstě, čímž dokáže návštěvníky pozitivně motivovat a inspirovat. Soubor stavení obsahuje obytný dům o 6 apartmánech, bývalou maštalí provozně určenou k wellness a dále nově postavenou restaurací. V areálu máme 5 parkovných stání a společenský dvůr.

Žďárské vrchy jsou klidným a zdravým regionem uprostřed republiky a svojí "obyčejností" umožňují na věci nahlížet s nadhledem.

Zařízení hospodárně nakládá s dešťovou vodou (splachování 13 záchodů, zavlažování zelené stěny, protékající voda v nádvoří). Restaurace obsahuje zelenou stěnu z květin a bylin, což vylepšuje mikroklima. Dům má rekuperaci, je vytápěn plynem. Hojně používaným materiálem na rekonstrukci byly recyklovatelné materiály - beton a sklo. K realizaci značně přispěli řemeslníci z blízkého okolí. Velkou položkou je též druhotně použitý materiál (krytina, dlažby, kámen, trámy, nábytek). Parkoviště disponuje třemi dobíjecími stanicemi na elektromobil. Restaurace vaří z čerstvých lokálních surovin se zanedbatelným vytvářením organického odpadu. K udržitelnosti projektu též patří samotná oprava památkově chráněné budouvy, neboť jde o udržení kulturního deděctví.

Just Jimramov

Pension a restaurace je v památkově chráněné budově na náměstí a v poslední době prošla citlivou obnovou. Pension sloučil moderní architekturu s geniem loci a tím vytváří příjemné prostředí. Zázemí je malé, rodinné a umožňuje klidná firemní setkání.
Nezávazně poptat

Kontakt

Adresa
nám. Jana Karafiáta 69, 592 42, Jimramov

Mapa

12
49.63684118587991
16.225563443129797
1
0
0
49.63684118588
16.22556344313
Název sálu Divadlo Škola Tvar U Zasedání Banket Koktejl
Restaurace 30 30 30 30 - -
Rozložení židlí a stolů
Počítač/notebook
Dataprojektor
Flip-chart
Laserové ukazovátko
Cateringové služby
Parkoviště
Restaurace
  • Minibar
Sauna

Zážitky v okolí

Show all
Eden centrum - ráj a odpočinek u zvířat

Centrum EDEN

Bystřice nad Pernštejnem
Vítej zpátky na Medlově

Hotel Medlov

Fryšava pod Žákovou horou
Firemní akce na klíč v Šiklandu

Zábavní park Šikland

Zvole
Dukovany

Na prohlídku do Dukovan? No jasně!

Dukovany

Konferenční zařízení v okolí

Show all
Hotel Skalský dvůr

Hotel Skalský dvůr

Lísek
Hotel Líšenský Dvůr

Hotel Líšeňský Dvůr

Líšná
Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka
Centrum EDEN

Centrum EDEN

Bystřice nad Pernštejnem