Stodola Želiv

Původní premonstrátská hájenka z roku 1939 dostala nový život po rekonstrukci, která zkombinovala tradici s moderním designem. Stalo se z ní tak z ní místo jako stvořené pro nezapomenutelnou svatbu. Stodola Želiv je dokonalým symbolem spojení díky její poloze v geografickém středu republiky a v srdci Vysočiny. Atmosféra a energie tohoto místa jistě okouzlí i vás.

Kontakt

Stodola Želiv
Želiv 111,
394 44, Želiv
okres Pelhřimov
49.5234417N, 15.2239219EMapa

Pokud chcete zažít svatbu na jednom místě bez přejíždění, je stodola Želiv tou správnou volbou. To i v případě, že toužíte po církevní svatbě. Deset minut chůze od stodoly se totiž nachází krásný Želivský klášter.

K pronájmu je vždy celý objekt, získáte tak všechny prostory pro sebe a tím i dostatečné soukromí. Díky velkému prostoru jej lze uzpůsobit přesně podle vašich představ. Stodola je plně vybavená a připravená na celý pobyt. Pokud toužíte po relaxu, je její součástí i sauna s výhledem do přírody. Ochladit se pak můžete ve venkovním koupacím jezírku.

Starosti spojené se svatebními přípravami můžete hodit za hlavu, se vším Vám ve stodole pomohou. Díky spolupráci se spolehlivými dodavateli celý den proběhne hladce a bez problémů.

První manželskou noc prožijete v komfortním svatebním apartmá. Celková kapacita ubytování je 12 osob, další ubytovací kapacity nabízí přímo Želiv či okolní města Pelhřimov nebo Humpolec.

Další zařízení

Načít další