Mohelenský dvůr

Mohelenský dvůr je především známý kvalitní a chutnou kuchyní a příjemným prostředím. Díky tomu zde mnoho párů využilo možnosti uspořádat svatbu svých snů.

Kontakt

Mohelenský dvůr
Mohelno 29,
675 75, Mohelno
okres Třebíč
49.1134911N, 16.1916789EMapa

 Obřad lze uskutečnit přímo na zahradě, avšak fantazie se meze nekladou. Co třeba obřad na skále v Mohelenské hadcové stepi? Její jedinečné prostředí je vhodné i pro následné focení novomanželů, jelikož se jedná o velice fotogenické místo. V létě si můžete užívat slunečními paprsky zalitou step, v zimě sněhem pokrytou pláň. Ať je vaším favoritem cokoliv, personál Mohelenského dvora Vám pomůže splnit jakékoliv přání.

Středobodem dvora je zdejší kuchyně, proto nebudete muset hledat catering. Díky profesionálnímu přístupu a bohaté nabídce jídel si svatební hostinu užije každý. Na kvalitu jídla jsou kladeny velké nároky. Součástí dvora je také ubytování pro 21 osob. Pro novomanžele čeká speciální novomanželské apartmá.

Personál dvora Vám pomůže s nachystáním a výzdobou svatebního obřadu. Takřka celá částka z výzdoby je věnována na charitativní účely. Lidé tu zkrátka mají srdce na správném místě, což je poznat na celkové atmosféře. Pokud tápete s výběrem fotografů, grafiků a dodavatelů, se vším Vám zde ochotně pomohou a poskytnou Vám osvědčené kontakty.

Další zařízení

Načít další