Samota KŘEMEN

Chcete být na své svatbě obklopeni pouze přírodou? Samota Křemen je tou pravou volbou.

Kontakt

Samota KŘEMEN
Svitálka 115,
582 91, Svitálka
okres Havlíčkův Brod
49.6070089N, 15.4383342EMapa

Bývalá zemědělská usedlost nabízí ničím nerušený klid a krásné výhledy do okolní sázavské přírody, která tvoří kouzelnou kulisu pro svatební fotografie. Poklidná atmosféra místa zajistí, že Vaše svatba proběhne bez zbytečného svatebního shonu a stresu.

Svatební obřad v olším háji, na kraji lesa, v sadu či u jezírek? Výběr je zcela na vás. Pokud toužíte po církevní svatbě, je možné využít kapli hradu Lipnice nad Sázavou vzdálenou 2 kilometry.

K uspořádání svatební hostiny slouží vysočinská stodola. Díky uzavřenému dvoru a dostatečné vzdálenosti od všeho Vás nemusí omezovat noční klid. Dvůr je dostatečně velký, aby se na něj vešly party stany, taneční parket a posezení. Svatební hostinu i občerstvení je možné zařídit formou cateringu, na vyžádání je možné získat kontakty osvědčených firem.

Na nevěstu a ženicha čeká romantický pokoj s klenutými stropy v obytné části bývalého statku. Ubytování pro svatebčany lze zajistit v nedaleké Lipnici nad Sázavou. Mnoho svatebčanů však již využilo možnosti stanování v sadu u samoty. Jen si představte tu pohádkovou atmosféru při usínání za svitu hvězd a zvuků přírody. Možnost také přespat ve vlastních či vypůjčených karavanech, v obytných vozech či ve stodole.

Pobyt si můžete zpříjemnit například grilováním, houbařením, výlety do okolí či sportovním rybařením. Máte netradiční přání jako jsou např. služby masérky či kosmetičky? Vše se dá zařídit.

Samota Křemen je ideálním místem pro letní svatbu, avšak i svatba v zimě má své kouzlo. Zasněžené louky v okolí samoty si užijí zejména ti nejmenší.

Další zařízení

Načít další