Zámek Úsobí

Přesně v polovině cesty mezi Prahou a Brnem se nachází malebný barokní zámeček Úsobí, který poskytuje vhodné zázemí pro prožití pohádkové svatby se vším všudy.

Kontakt

Zámek Úsobí
Úsobí 1,
582 54, Úsobí
okres Havlíčkův Brod
49.5164773N, 15.502119EMapa

Své „ano“ si snoubenci mohou říct v zámeckém parku či ve vnitřních prostorách zámku. K církevním obřadům slouží zámecká kaple sv. Panny Marie.

Slavnostní hostinu lze uspořádat v Rytířském či Erbovním sále, které jsou navzájem propojeny, čímž vzniká dostatečný prostor pro velké svatby. Další variantou je Šenk u Bílé Paní na nádvoří zámku. Maximální kapacita je 130 osob.

Novomanžele na konci dne čeká ubytování v historickém svatebním apartmánu. Luxusní koupelna s rohovou vanou a obrovská postel je třešničkou na dortu. Díky velké kapacitě ubytování nebudou muset přejíždět ani Vaši hosté.

Vyvýšený dřevěný taneční parket na nádvoří a kamenný krb vhodný pro grilování zajistí zábavu svatebčany. Pronájem celého zámku po dobu svatby vám zajistí naprosté soukromí. Díky spolupráci se svatebními agenturami nebudete na plánování svatby sami, personál zámku Vám poskytne všechny důležité kontakty.

Další zařízení

Načít další