Za Vratama

Pokud chcete zažít svůj svatební den trochu jinak, Za Vratama je místo, které si zamilujete. Nechcete klasickou svatbu a bojíte se, že nenajdete pochopení? Personál tohoto pohádkového objektu vám pomůže na konvenční chování spojené se svatbou zapomenout, abyste si mohli užít svůj den přesně podle vašich představ.

 

Kontakt

Za Vratama
Bransouze 1,
675 21, Bransouze
okres Třebíč
49.2996219N, 15.7530922EMapa

Obřad je možné uskutečnit v ostrovní zahradě. Celkovou atmosféru podtrhují stylové, vlastnoručně tvořené dekorace a slavobrána. Zkušený personál vám splní všechna vaše přání. Nejste si jistí s plánováním svatebního dne? I s tím vám Za Vratama pomůžou. Na Vás bude jen si užívat bezstarostnou zábavu po dobu celé Vaší svatby.

Stylovou svatbu podtrhuje koncept samoobslužných barů. Whiskey, rum, míchané drinky, víno nebo nealko? Druhů barů je několik a zamilují si je všichni. Třešničkou na dortu jsou domácí sirupy dělané ze surovin posbíraných v nejbližším okolí. O zábavu se postará bar s míchanými drinky, které si svatebčané míchají sami. Ani na milovníky kávy se nezapomíná, proto zde naleznete kávový koutek. Usměvavá obsluha připraví kávu přesně tak, jak ji máte rádi.

Za Vratama věří, že svatba by měla být ve znamení pohody. Proto naleznete v zahradě pět chill zón, včetně jedné pro děti. Houpací sítě, polštáře, taburety a puffy ve stínu stromů skvěle podtrhnou atmosféru celého dne. Přijďte si vychutnat odpolední kávu či vlastnoručně namíchaný gin&tonic. Svou vzpomínku na tento skvělý den zvěčníte v originálním fotokoutku.

Na konci svatebního dne čeká na hlavním nádvoří na novomanžele apartmá a rodinný pokoj. Svatebčani mohou využít boho stany na zahradě a zkusit si tak glamping, jehož obliba stále stoupá. Jedná se totiž o kombinaci klasického kempování v přírodě a luxusu. Noc tedy hosté stráví sice v přírodě, ale nemusí se vzdát pohodlné postele.