Firemní akce Šikland

Večírek, teambuilding, školení nebo firemní akce na přání? Zažijte firemní akci podle Vašich představ v areálu o rozloze 100 hektarů a náš tým eventových specialistů pro Vás připraví nezapomenutelný zážitek. Akce pořádáme již více než 25 let a naše zkušenosti jsou zárukou perfektního průběhu akce. Šikland se nachází uprostřed České republiky a je lehce dostupný z D1. Díky našemu vlastnímu zázemí pro konání různých typů akcí, se nebudete muset o nic starat. V Šiklandu najdete na jednom místě komfortní ubytování, výborný catering, konferenční zázemí a především unikátní program.

Kontakt

Firemní akce Šikland
Zvole 49,
592 56, Zvole
okres Žďár nad Sázavou
49.4777514N, 16.1675075EMapa

Teambuilding
Zažít můžete nezapomenutelný teambuilding v největším přírodním Zábavním parku v České republice. Navíc Vám připravíme jakékoliv téma teambuildingu na přání. Vybírat si můžete z mnoha témat teambuildingu jako je Mexiko, mafie, army, moto, western, ale rádi Vám uspořádáme jakékoliv téma na přání.
Školení
Šikland disponuje 9 konferenčními místnostmi s celkovou kapacitou až 700 lidí s konferenční technikou, jako jsou projektory, ozvučení, osvětlení. Při školení Vám zajistíme výborný catering včetně coffee breaků.

Večírek
Zorganizujeme Vám oslavu firemního výročí, vánoční večírek, nebo jakýkoliv jiný večírek na přání včetně jedinečného programu a cateringu.

Program
Pro každou firemní akci zajišťujeme unikátní program na klíč. Připravíme pro Vás večerní program na přání - DJ, karaoke, tance, nebo třeba koncert oblíbené kapely až pro 15 000 lidí. Pro gurmány uspořádáme jakoukoliv degustaci. Aby byla Vaše firemní akce ještě více nezapomenutelná, můžeme pro Vás, vaše zaměstnance a obchodí partnery zajistit ještě další jedinečné zážitky, jako je třeba jízda tankem nebo jízda na čtyřkolkách.

Služby, ubytování a catering
V areálu o rozloze 100 ha jsou všechny služby na jednom místě. Ubytovat se můžete v ikonickém Hotelovém resortu Šikland****, ale i v srubech a chatkách, pohodlně zde zaparkuje až 1 500 aut. Pro Vaší akci Vám zajistíme kompletní catering, připravíme Vám menu na přání, raut, grilování, alko i nealko nápoje, ale i coffee break.

Průběh akce
Firemní akce je realizovaná dle firemního scénáře. Veškeré aktivity i catering jsou připravované přesně na čas, aby akce proběhla podle plánu a nedošlo k prodlevám. Celou akci Vám zajistíme na klíč a Vy se budete moct plně věnovat svým hostům.

název sálu Divadlo Škola Tvar U Zasedání Koktejl Banket
AColorado 1906040
BColorado 2201515
CArizona 1856945
DArizona 2654835
EArizona 3453625
FSaloon4088
GLobby Colorado50
HLobby Arizona40
IMexico hall35016070250

Další kongresová zařízení

Načít další