Významné akce

Světový pohár horských kol ve Vysočina Areně

IMG 9113Světový pohár horských kol se ve Vysočina Aréně uskuteční již poosmé, tentokrát v termínu 24. – 26. 5. 2019. Již 6x byl vyhlášen nejlepším závodem sezóny, a to hlavně díky skvělým fanouškům, kteří kolem trati a na stadionu vždy vytváří neopakovatelnou atmosféru. Díky ní je novoměstský závod tím nejoblíbenějším i mezi závodníky. 

www.vysocina-arena.cz

Mahler Jihlava 2019 - Hudba tisíců

mahler-PAV9 copyVe dnech 18. 5. – 7. 7. 2019 Jihlavu rozezní hudba skvělého skladatele a dirigenta Gustava Mahlera. Mezinárodní hudební festival už od roku 2002 propojuje tvorbu věhlasného hudebního skladatele s místy, kde prožil dětství a mládí. Koncerty probíhají převážně v jihlavském kostele Povýšení sv. Kříže a sále Domu kultury, část programu se odehrává v Kalištích, Mahlerově rodišti.

www.mahler2000.cz

Betlémská cesta v Třešti

Trest BetlemyJedinečná výstava betlémů v třešťských domácnostech. Projděte se zimní Třeští a přijměte pozvání až dvou desítek domácností, které vám ukážou svůj betlém.

www.betlemy-trest.cz

Světový pohár v Biatlonu 2018

BiatlonNové Město na Moravě, běžkařské srdce Kraje Vysočina, se letos opět stane místem konání Světového poháru v oblíbeném biatlonu. Do Vysočina Areny vás zveme v předvánočním termínu 20. – 23. 12. 2018.

www.vysocina-arena.cz

Mahler Jihlava 2018 - Hudba tisíců

mahler-PAV9V termínu od 16. 5. do 8. 7. 2018 Jihlavu již tradičně rozezní hudba skvělého skladatele a dirigenta Gustava Mahlera. Mezinárodní festival klasické hudby propojuje tvorbu věhlasného skladatele s místy, kde prožil své dětství a mládí. Přijeďte do Jihlavy a prožijte nezapomenutelné zážitky z krásné hudby.

Více informací na www.mahler2000.cz.

Světový pohár horských kol 2018

IMG 2240__kopieAni v letošním kalendáři cross country nechybí závod světového poháru v Novém Městě na Moravě, který se pojede 25. – 27. května. Zveme Vás na neopakovatelnou atmosféru do Vysočina Areny, kde bude kromě samotných závodů probíhat i bohatý doprovodný program. Veškeré podrobnosti naleznete na www.mtbnmnm.cz.

Nahoru