Tipy

Treasure Hunt na zámku v Hostačově

Chateau HostacovChcete zapůsobit na významného obchodního partnera, nebo pro svůj firemní teambuilding hledáte inspirativnější místo, než je klasický konferenční sál? Chateau Hostačov promění každé vaše setkání v nevšední zážitek.

Číst více...

Akční nabídky ze Šiklandu

SiklandZábavní areál Šiklův mlýn, který je originálním a lety prověřeným místem konáním firemních eventů a teambuldingů, si na konec letošního a začátek příštího roku připravil řadu akčních nabídek, které by byla škoda nevyužít. Široká škála nabídek zahrnuje už sestavené cenově zvýhodnění balíčky, bezplatné poskytnutí konferenčních prostor, výrazné slevy na ubytování ve vybraných termínech nebo teambuldingové aktivity zdarma. Přesné a detailní informace získáte na webových stránkách.

www.firemniakce-sikland.cz

Resort Mlýn****

Resort MlynPředstavujeme jednu z nejpříjemnějších novinek roku 2018 na Vysočině. V létě otevřený Resort Mlýn na Pelhřimovsku přináší nevšední atmosféru starého mlýna, designové interiéry, moderní gastronomii a skvělou příležitost k načerpání energie v pohodovém prostředí u vlastního rybníka. S kapacitou 50 osob v Králově salonku a až 100 osob v letních venkovních prostorách dokáže pojmout menší a střední akce a stát se tak dokonalým místem pro vaši firemní akci.

Více na www.resortmlyn.cz

 

Číst více...

Šikland - akční nabídky

Sikl3Prožít den mimo kancelář, v přírodě, vyzkoušet si netradiční aktivity a dobře se zabavit je skvělý doping energie po zimě. Šikland je správnou volbou pro nenáročný a zábavný teambuilding v krásném prostředí. Navíc pokud nebudete otálet a do světa westernu na Vysočině se rozhodnete zamířit už v květnu nebo červnu, získáte slevu 40 % na ubytování se snídaní v hotelové resortu Šikland. Naopak s předstihem je možné naplánovat westernový teambuilding na říjen, kdy získáte zdarma každou čtvrtou aktivitu.

Více informací a inspirace na www.firemniakce-sikland.cz.

Dárkové poukazy pro firmy

9skal recepceHledáte netradiční dárek pro obchodní partnery? Benefit, který vaši zaměstnanci ocení? Nápaditou cenu do spotřebitelské soutěže? DARUJTE POUKAZ NA POHODOVÝ POBYT V OREA HOTELS & RESORTS.

Číst více...

Nahoru