Nepřehlédněte

Pořádáte kongres či školení? Vysočina je tou správnou volbou

FotkyFoto 6371702_LSnadná dostupnost ze všech koutů České republiky a rozsáhlá síť kvalitních ubytovacích a konferenčních zařízení, díky tomu je Vysočina jasnou volbou pro pořadatele konferencí a firemních akcí.

Číst více...

Chatea Herálec mezi TOP 10 luxusními hotely v Evropě

2 Pzedn_pohled_na_zmekPětihvězdičkový hotel Chateau Herálec sbírá významná ocenění pravidelně, zmiňme například jeho zařazení mezi 15 nejlepších zámeckých hotelů světa podle CNN Travel nebo TOP světových hotelů v kategorii Spa & Wellness Collection 2018 podle National Geographic Traveller. Aktuálně redakce magazínu GEO Saison společně s 30 profesionály v oboru vybírala 100 nejkrásnějších hotelů v Evropě pro rok 2019 a v rámci kategorie "Luxury" se mezi deseti zvolenými místy umístil také vysočinský Chateau Herálec. Gratulujeme a návštěvu hotelu vřele doporučujeme nejenom pro soukromé pobyty, ale také pracovní jednání komornějšího chatarakteru.

Více na www.chateauheralec.cz.

 

1 Zamek_z_ptaci_perspektivy

JPREROVSKY CHATEAU_HERALEC_16A2677

ChateauHeralec 21

 

 

 

 

 

JPREROVSKY CHATEAU_HERALEC_16A2727 JPREROVSKY CHATEAU_HERALEC_16A3331_1

Nový katalog konferenčních zařízení na Vysočině

katalog obalkaPro rok 2019 připravila kancelář Vysočina Convention Bureau nový tištěný katalog, ve kterém najdete aktualizovaný seznam konferenčních míst na Vysočině, se všemi údaji, které potřebujete pro vyhledání té správné lokality pro vaši akci.

Katalog je také ke stažení v on-line podobě pdfVysočina - místo setkávání, v tištěné podobě bude k dispozici na vyžádání, skrze rozesílku přes naše partnery nebo na oborových veletrzích.

V případě zájmu o zaslání výtisku piště na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Czech Hotel Awards 2018

awardsCzech Hotel Awards je přehlídkou českých hotelů nabízejících nejkvalitnější služby a klade si za cíl zmapovat a zviditelnit nejlepší hotely po celé České republice. Pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3*, 4*, 5*, Wellness&Spa a Congress hlasuje veřejnost. Za Vysočinu v této prestižní soutěži exceloval humpolecký Fabrika Hotel, který ovládl hned dvě kategorie, a to 4* a Congress. Hotelu gratulujeme k zaslouženému úspěchu a pořadatelům firemních akcí vřele doporučujeme špičkové služby vyzkoušet (www.fabrikahotel.cz).

Číst více...

Vysočina - jeden z nejúspěšnějších regionů za rok 2017

Graf 2017Kraj Vysočina v roce 2016 opět vykázal skvělé výsledky v odvětví MICE, tedy pořádání konferenčních, firemních a incentivních akcí. Celkem se v regionu konalo 907 akcí, kterých se účastnilo 79 219 osob. Počtem uspořádaných akcí se Vysočina stejně jako v roce 2016 stala třetím nejúspěšnějším regionem (za Prahou a Jihomoravských krajem), v počtu účastníků ji předčil ještě Olomoucký a Moravskoslezský kraj a obsadila tedy místo páté.

Číst více...