Nepřehlédněte

Nový katalog konferenčních zařízení na Vysočině

novy-katalogPro rok 2019 chystá kancelář Vysočina Convention Bureau nový tištěný katalog, ve kterém najdete aktualizovaný seznam konferenčních míst na Vysočině, se všemi údaji, které potřebujete pro vyhledání té správné lokality pro vaši akci.

Katalog bude ke stažení zde na webu, v tištěné podobě bude k dispozici na vyžádání, skrz rozesílku přes naše partnery nebo na oborových veletrzích.

Czech Hotel Awards 2018

awardsCzech Hotel Awards je přehlídkou českých hotelů nabízejících nejkvalitnější služby a klade si za cíl zmapovat a zviditelnit nejlepší hotely po celé České republice. Pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3*, 4*, 5*, Wellness&Spa a Congress hlasuje veřejnost. Za Vysočinu v této prestižní soutěži exceloval humpolecký Fabrika Hotel, který ovládl hned dvě kategorie, a to 4* a Congress. Hotelu gratulujeme k zaslouženému úspěchu a pořadatelům firemních akcí vřele doporučujeme špičkové služby vyzkoušet (www.fabrikahotel.cz).

Číst více...

Vysočina - jeden z nejúspěšnějších regionů za rok 2017

Graf 2017Kraj Vysočina v roce 2016 opět vykázal skvělé výsledky v odvětví MICE, tedy pořádání konferenčních, firemních a incentivních akcí. Celkem se v regionu konalo 907 akcí, kterých se účastnilo 79 219 osob. Počtem uspořádaných akcí se Vysočina stejně jako v roce 2016 stala třetím nejúspěšnějším regionem (za Prahou a Jihomoravských krajem), v počtu účastníků ji předčil ještě Olomoucký a Moravskoslezský kraj a obsadila tedy místo páté.

Číst více...

Nahoru