Pořádáte kongres či školení? Vysočina je tou správnou volbou

FotkyFoto 6371702_LSnadná dostupnost ze všech koutů České republiky a rozsáhlá síť kvalitních ubytovacích a konferenčních zařízení, díky tomu je Vysočina jasnou volbou pro pořadatele konferencí a firemních akcí.

Na Vysočinu snadno a rychle

Kraj Vysočina leží v samém středu Česka a je protnut hlavní dopravní tepnou, dálnicí D1, což mu zaručuje skvělou dostupnost z Prahy, Brna, Ostravy nebo Bratislavy. Ale nejen to je hlavním argumentem pro všechny, kteří se rozhodnou uspořádat kongres, konferenci, obchodní jednání či jinou akci právě na Vysočině. Stejně důležité jsou pro ně i kvalita, profesionální zázemí a pohostinnost zdejších ubytovacích a konferenčních zařízení.

Dopřejte si po práci legraci

Chcete uniknout z ruchu velkoměsta do klidu čisté přírody, do bezpečí? Hodláte spojit firemní pracovní akci s odpočinkem tak, aby se pro účastníky stala nezapomenutelným zážitkem? Vysočina nabízí vše pro pohodové, aktivní a poznávací či dokonce adrenalinové trávení volného času.

Vybírat lze z široké nabídky malebných penzionů uprostřed lesů a kopců, citlivě opravených historických objektů, které si udržely genia loci, jako jsou třeba zrenovovaný mlýn, statek, dvůr nebo pivovar. Jeden z nich, Račínský minipivovar nabízí komentované prohlídky s degustací piv Richard. Milovníci vína naopak ocení vinný sklípek v Mlýnu Třeštice. Nově otevřený pivovar je taky na Panském dvoře v Telči, kde vaří hned čtyři druhy piva: 10° Nádeník, 11° Holomek, 12° ležák Hofmistr a 13° Klíčník IPA. Názvy jsou zvolené podle toho, kde pivo vzniká, tedy v bývalém hospodářském dvoře.

Když k tomu navíc svým zaměstnancům nabídnete možnost vyřádit se v zábavním parku, lanovém centru, projet si závodní trať mistrovství světa v biathlonu, či si jen dopřát masáž a relaxační koupel v některém z wellness zařízení, máte o jejich spokojenost postaráno.

Pozvěte partnery na zámek

Někteří pořadatelé eventů dávají přednost zcela netradičnímu, stylovému prostředí. V tom případě můžete své partnery vzít na některý z historických objektů. Co třeba takový zámek? Těch s jednacími a společenskými sály k pronájmu je na Vysočině dost. Například Hotel Zámek Valeč, ve kterém se vkusně snoubí kouzlo zámeckého panství s luxusem moderního. V průběhu roku navíc pro hosty připravují kulturní a společenské akce jakou jsou plesy, ochutnávky vín s cimbálovou muzikou, zámecké a dýňové slavnosti nebo svatomartinské a králičí hody.

Novinky z konferenční turistiky Vysočiny

V katalogu konferenčních zařízení Vysočiny je dlouhý výčet osvědčených stálic i řada novinek pro rok 2020. Jednou z nich je nový Ájurvédský pavilon Resortu Svatá Kateřina u Počátek, který je čerstvou Stavbou roku 2019.

Nově vystavěnou a moderně zařízenou zimní zahradu, která je připravená pojmout až 80 účastníků firemního školení nebo konference, nabízí Penzion Medličky nedaleko Batelova. Prostor zahrady je vybaven audiovizuální technologií. Hostům k dispozici je i venkovní multifunkční hřiště.

Krásně zrekonstruovaný VIP salonek k pronájmu má Univerzitní centrum Masarykovy univerzity v Telči, které se nachází v atraktivním prostředí bývalé jezuitské koleje.

Novinkou Hotelu Podlesí u Sněžného jsou tři luxusní apartmány s krásným výhledem do Pohádkové vesničky Podlesíčko. Celkově je v hotelu firmám k dispozici až 150 lůžek. Pohádková vesnička nebo nedaleké Peklo Čertovina přitom k netradičnímu teambuildingu přímo láká.