Tips

Pořádáte kongres či školení? Vysočina je tou správnou volbou

FotkyFoto 6371702_LSnadná dostupnost ze všech koutů České republiky a rozsáhlá síť kvalitních ubytovacích a konferenčních zařízení, díky tomu je Vysočina jasnou volbou pro pořadatele konferencí a firemních akcí.

Read more...

Fabrika Hotel v GRAND RESTAURANT 2019

fabrika restauracePokud chcete skloubit svou konferenci nebo pracovní jednání s jedinečným gurmánským zážitkem, vydejte se do Fabrika Hotelu v Humpolci. Ten byl na základě doporučení nezávislých hodnotitelů opakovaně zařazen do výběru GRAND RESTAURANT 2019, a Vy tam máte možnost zažít zdejší gastronomii v komfortním prostředí špičkově vybaveného kongresového hotelu s výbornou dopravní dostupností, ve středu České republiky nedaleko dálnice D1.

Více na www.fabrikahotel.cz

fabrika rest_2

fabrika humpolec

 

 

 

 

 

Novina na Vysočině – Wellness Hotel Marta

Nově otevřený Wellness Hotel Marta nabízí ubytování a prostory k jednání přímo v srdci Českomoravské vysočiny, v centrální části chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů. Kuklík, kde se hotel nachází, je obec v okrese Žďár nad Sázavou v Kraji Vysočina. Vesnička je zasazena zcela přirozeně do překrásné krajiny na vrchovině a evokuje vzpomínky na časy dávné i nedávné. Firmy ocení zejména pohodlné jednací prostory s kapacitou až 60 osob. Ubytovací kapacita je 30 lůžek, k dispozici je i restaurace a skvěle vybavené wellness centrum. Neváhejte a objevte tuto novou lokaci právě pro Vaši akci!

www.wellnesshotelmarta.cz

IMG 5289

Treasure Hunt na zámku v Hostačově

Chateau HostacovChcete zapůsobit na významného obchodního partnera, nebo pro svůj firemní teambuilding hledáte inspirativnější místo, než je klasický konferenční sál? Chateau Hostačov promění každé vaše setkání v nevšední zážitek.

Read more...

Akční nabídky ze Šiklandu

SiklandZábavní areál Šiklův mlýn, který je originálním a lety prověřeným místem konáním firemních eventů a teambuldingů, si na konec letošního a začátek příštího roku připravil řadu akčních nabídek, které by byla škoda nevyužít. Široká škála nabídek zahrnuje už sestavené cenově zvýhodnění balíčky, bezplatné poskytnutí konferenčních prostor, výrazné slevy na ubytování ve vybraných termínech nebo teambuldingové aktivity zdarma. Přesné a detailní informace získáte na webových stránkách.

www.firemniakce-sikland.cz

Resort Mlýn****

Resort MlynPředstavujeme jednu z nejpříjemnějších novinek roku 2018 na Vysočině. V létě otevřený Resort Mlýn na Pelhřimovsku přináší nevšední atmosféru starého mlýna, designové interiéry, moderní gastronomii a skvělou příležitost k načerpání energie v pohodovém prostředí u vlastního rybníka. S kapacitou 50 osob v Králově salonku a až 100 osob v letních venkovních prostorách dokáže pojmout menší a střední akce a stát se tak dokonalým místem pro vaši firemní akci.

Více na www.resortmlyn.cz

 

Read more...

Šikland - akční nabídky

Sikl3Prožít den mimo kancelář, v přírodě, vyzkoušet si netradiční aktivity a dobře se zabavit je skvělý doping energie po zimě. Šikland je správnou volbou pro nenáročný a zábavný teambuilding v krásném prostředí. Navíc pokud nebudete otálet a do světa westernu na Vysočině se rozhodnete zamířit už v květnu nebo červnu, získáte slevu 40 % na ubytování se snídaní v hotelové resortu Šikland. Naopak s předstihem je možné naplánovat westernový teambuilding na říjen, kdy získáte zdarma každou čtvrtou aktivitu.

Více informací a inspirace na www.firemniakce-sikland.cz.