Tipy

Prázdniny v Telči hlásí první vyprodané večer

DSC 3714Na řadu dalších výjimečných koncertů vstupenky rychle ubývají.

Číst více...

Letohrádek sv. Vojtěch – perla mezi hotely v České republice se nachází na Vysočině u Počátek

foto PBPřinášíme vám rozhovor s panem Pavlem Benešem, majitelem Letohrádku svatý Vojtěch a rodákem z Červené Řečice, který žije celý život na Vysočině. Z tzv. Smrčkovy vily u Počátek vybudoval unikátní hotel ve stylu první republiky, jehož koncept je v rámci České republiky ojedinělý.

Číst více...

8smička

ImageMilovníci moderního a současného umění najdou hned na kraji Vysočiny v Humpolci zónu pro umění 8SMIČKA, která sídlí v bývalé textilní továrně. 

Číst více...

Zábava a relax – Pivovarská stezka Vysočinou

jelinkovavila sladekChcete si z Vysočiny odvést netradiční zážitek? Jste příznivci gastroturistiky a milovníci zlatavého moku?
Pak rozhodně oceníte novou Pivovarskou stezku Vysočiny, která vás zavede do nejkrásnějších míst našeho čistého kraje.
Virtuální stezka spojuje třináct pivovarů z Vysočiny. Pokud je navštívíte, seznámíte se s podstatou jednoho z nejstarších řemesel, nahlédnete pod pokličku výroby piva, jež je často spojena s ochutnávkou, a užijete si poznání všemi smysly.

Číst více...

Pořádáte kongres či školení? Vysočina je tou správnou volbou

FotkyFoto 6371702_LSnadná dostupnost ze všech koutů České republiky a rozsáhlá síť kvalitních ubytovacích a konferenčních zařízení, díky tomu je Vysočina jasnou volbou pro pořadatele konferencí a firemních akcí.

Číst více...

Fabrika Hotel v GRAND RESTAURANT 2019

fabrika restauracePokud chcete skloubit svou konferenci nebo pracovní jednání s jedinečným gurmánským zážitkem, vydejte se do Fabrika Hotelu v Humpolci. Ten byl na základě doporučení nezávislých hodnotitelů opakovaně zařazen do výběru GRAND RESTAURANT 2019, a Vy tam máte možnost zažít zdejší gastronomii v komfortním prostředí špičkově vybaveného kongresového hotelu s výbornou dopravní dostupností, ve středu České republiky nedaleko dálnice D1.

Více na www.fabrikahotel.cz

fabrika rest_2

fabrika humpolec

 

 

 

 

 

Chatea Herálec mezi TOP 10 luxusními hotely v Evropě

2 Pzedn_pohled_na_zmekPětihvězdičkový hotel Chateau Herálec sbírá významná ocenění pravidelně, zmiňme například jeho zařazení mezi 15 nejlepších zámeckých hotelů světa podle CNN Travel nebo TOP světových hotelů v kategorii Spa & Wellness Collection 2018 podle National Geographic Traveller. Aktuálně redakce magazínu GEO Saison společně s 30 profesionály v oboru vybírala 100 nejkrásnějších hotelů v Evropě pro rok 2019 a v rámci kategorie "Luxury" se mezi deseti zvolenými místy umístil také vysočinský Chateau Herálec. Gratulujeme a návštěvu hotelu vřele doporučujeme nejenom pro soukromé pobyty, ale také pracovní jednání komornějšího chatarakteru.

Více na www.chateauheralec.cz.

 

1 Zamek_z_ptaci_perspektivy

JPREROVSKY CHATEAU_HERALEC_16A2677

ChateauHeralec 21

 

 

 

 

 

JPREROVSKY CHATEAU_HERALEC_16A2727 JPREROVSKY CHATEAU_HERALEC_16A3331_1