Farma Kalhov

Rodinná husí farma Kalhov nabízí poklidnou atmosféru v krásném prostředí vysočinské přírody. Okouzlí vás především skvělou domácí kuchyní, příjemnými prostory a krásnou výzdobou. Vzhledem k jejímu umístění u dálnice D1 mezi Prahou a Brnem má ideální polohu na setkání vašich přátel a rodiny z celé České republiky.

Kontakt

Farma Kalhov
Kalhov 24,
588 42, Kalhov
okres Jihlava
49.4807425N, 15.4407650EMapa

Užijte si váš svatební den právě na této farmě. Personál farmy se postará o dokonalou svatební hostinu a následný raut z kvalitních domácích surovin. Pokud plánujete svatbu na podzim, můžete ji spojit s vyhlášenými husími hody. Vybrat si můžete z několika předpřipravených svatebních menu, nebo jej můžete individuálně doladit, aby vše vyhovovalo vašim chutím.

Svatbu na farmě můžete zažít se vším všudy. Farma disponuje velkým sálem, kde může proběhnout hostina a večerní zábava. Obřad je možno uskutečnit na venkovním dvoře. Ubytovací kapacita je 38 lůžek.

Pokud tápete se zařizováním vašeho svatebního dne, personál Farmy vám poskytne pomoc s celkovou organizací, včetně doporučení či zařízení služeb fotografa, kameramana, vizážistky, floristky, DJ a dalších.

Další zařízení

Načít další