Hospodářský dvůr Bohuslavice

Hospodářský dvůr Bohuslavice je místo jako stvořené pro pořádání společenských akcí, včetně svateb. Obřad přímo v areálu, svatební hostina ve stylové restauraci, ubytování v luxusních apartmánech a atraktivní doprovodný program. To vše na jednom místě.

Kontakt

Hospodářský dvůr Bohuslavice
Bohuslavice 10,
588 56, Bohuslavice
okres Jihlava
49.1490442N, 15.5767258EMapa

 Zažijte gurmánský zážitek ve stylovém prostředí restaurace s otevřeným krbem a užijte si při tom výhled do stáje s hospodářskými zvířaty. Hospodářský dvůr nabízí více druhů ubytování. Manželská noc v luxusních apartmánech či spaní na vyhřívané peci? Výběr je na vás.

V Hospodářském dvoře se rozhodně nudit nebudete, v nabídce je široká škála volnočasových aktivit. Jste milovníci koní? Součástí areálu je jezdecké centrum, které nabízí možnost jízdy na koni či poníkovi. Pokud máte vlastního koně, je možné ho zde ustájit. Pro ty, kteří sní o pohádkové jízdě kočárem jsou připraveny vozatajské služby. Svatební kočár s dvojspřežím je k dispozici celý svatební den k potřebným přejezdům nebo pouze na projížďku po okolí Bohuslavic. Dále se ve dvoře se nachází Mini ZOO se zvířaty jako jsou lamy, kozy, ovce, kozy, pávy, jeleni a další. Den můžete zakončit degustací různých druhů destilátů a prohlídkou palírny.

Hospodářský dvůr Bohuslavice má mnoho co nabídnout. Pokud však chcete mít od rušného dvora odstup, můžete si užít svatbu v přírodě a soukromí. Nově vybudovaný srub Ježkovec skrývající se uprostřed novoříšských lesů vám poskytne dva apartmány a sál s kapacitou 55 osob. Svatebčani mohou noc strávit také v přilehlých chatkách.

Další zařízení

Načít další