Zámeček Klokočov

Resort Zámeček Klokočov je barokní stavba z 18. století nacházející se v blízkosti přehrady Seč. Obklopuje jej zahrada s rybníkem v anglickém stylu. Atmosféra venkovského šlechtického sídla je jako stvořená pro konání romantických svateb v každém ročním období.

 

Kontakt

Zámeček Klokočov
Klokočov 87,
583 01, Chotěboř
okres Havlíčkův Brod
49.8066886N, 15.6682278EMapa

Svatební den se vším všudy zde prožijete na jednom místě. Díky velké kapacitě ubytování (68 osob) nebudou muset přejíždět ani vaši hosté. Při probíhající svatbě je celý objekt uzavřen pro veřejnost, nemusíte se tedy bát o své soukromí.

Svatební obřad se standardně odehrává v zámecké zahradě v barokním altánu, před zámkem či pod kaštanem. Půvabný exteriér zámku v kombinaci s přírodou zajistí krásné svatební fotografie.

Na výběr je ze dvou sálů pro vaši svatební hostinu, přičemž maximální kapacita je 100 osob. Hodovní sál Hostince je vyhledaným cílem milovníků dobré gastronomie. Skvělý zážitek z jídla navíc umocní prostředí restaurace, která je vybudovaná v secesním stylu. Čekají vás zde tradiční regionální československé pokrmy z kvalitních surovin.

Ubytování je možné ve třech objektech, v samotném zámku, Hostinci či Stodole. V zámku vás čeká historický interiér a dobový nábytek zajistí, že se budete cítit jako v pohádce. Odpočinek si můžete užít v rytířském sálu. Secesní hostinec v blízkosti Zámečku nabízí ubytování ve stylových pokojích s dobovým selským nábytkem. Svůj volný čas můžete trávit ve vinném sklípku, sauně či knihovně, ve které naleznete i historické knihy. Stodola je zcela nová budova, která nabízí moderní ubytování a relax ve krytém vyhřívaném bazénu.

Luxusní romantické ubytování, krytý bazén, sauna, grilování na zahradě, mnoho možností na výlety po okolí, krásné prostředí Železných hor. To jsou jedny z mnoha důvodů, proč si vybrat právě Zámeček Klokočov. Zastavte se a vychutnejte si kouzelnou atmosféru tohoto historického místa.

Další zařízení

Načít další