Kudy k nám

Vysočina – střed České republiky

Výborná dopravní dostupnost a poloha uprostřed České republiky jsou jednou z hlavních charakteristik a také důležitých výhod Vysočiny. Krajem prochází hlavní dopravní tepna České republiky – dálnice D1, která zajišťuje skvělé spojení s Brnem, Prahou, Ostravou, Bratislavou i dalšími významnými městy, a představuje tak neoddiskutovatelnou výhodu při plánování akcí. Dopravní dostupnost je určujícím argumentem pro firmy a organizátory konferencí i dalších eventů, pokud chtějí všem účastníkům poskytnout obdobné podmínky dostupnosti. Zejména společnosti s celorepublikovou sítí poboček a obchodních zástupců dnes z důvodů úspory času volí místa setkání, jež jsou pro všechny zúčastněné výhodná.

Přestože Kraj Vysočina nemá na svém území mezinárodní letiště, leteckou dopravní obslužnost dokáží spolehlivě zajistit letiště v okolních městech, zejména v Praze, Brně, Pardubicích, Bratislavě a ve Vídni. Průměrný dojezdový čas jsou přibližně dvě hodiny v závislosti na konkrétním cílovém místě v rámci kraje.
Pokud je Vaším přáním přicestovat helikoptérou, rádi Vám ho splní například v hotelu Chateau Herálec nebo v Letohrádku sv. Vojtěch. 

Přejeme vám šťastnou cestu na Vysočinu!

mapa