Kongresové a teambuildingové hotely a sály v Kraji Vysočina

Chystáte školení pro zaměstnance, konferenci, kongres, obchodní jednání nebo jinou akci společnosti? Chcete veškerý komfort a profesionální zázemí? Zamiřte na Vysočinu.

Každá firemní akce si zaslouží pečlivou přípravu a prostředí, které odpovídá požadavkům a charakteru akce. Rozhodně nic nenechávejte na náhodu ani na provizorní prostory.
Pro účely pořádání firemních akcí jsou jako stvořené kongresové a teambuildingové hotely, sály a další jednací prostory v Kraji Vysočina.

Čeká vás velice příjemné prostředí uprostřed nádherné přírody s dobrou dopravní dostupností. Ať pojedete z Prahy, Brna nebo ze Zlína či Ostravy, nebude díky dálnici protínající region problém se na místo určení pohodlně dopravit.

Pro uspořádání kongresu, konference, pečlivě připraveného školení pro zaměstnance, obchodní jednání a další akce, které vyžadují odpovídající technické vybavení, zajisté skvěle poslouží některý z mnoha přednáškových sálů v Kraji Vysočina.

V každém takto připraveném prostředí jsou vždy k dispozici základní profesionální kongresové služby, jako například mikrofon, dataprojektor, DVD nebo CD přehrávač, flip-chart, hlasovací zařízení, kopírka, promítací plátno, kvalitní ozvučení, řečnický pult nebo zařízení pro video konference. Můžete si dokonce nechat zařídit i profesionální hostesky.

Kongresové sály a hotely v Kraji Vysočina vhodné pro firemní účely poskytují také příjemné ubytování v moderně vybavených pokojích. Můžete využít bezbariérové ubytování i nekuřácké pokoje, internet a televizi na pokojích jako i vlastní sociální zařízení a mnohé další komfortní služby. Samozřejmostí je stravování a výběr ze specialit restaurace, která je součástí vybraných hotelů. Máte možnost využít i služby cateringu, a to až pro 2500 účastníků.

Teambuilding na Vysočině - to jsou také další aktivity, které můžete spojit s programem, jako například různé animační programy, cykloturistika, sportovní hřiště, bazén a podobně. Velkým lákadlem jsou i různé adrenalinové aktivity. Odměnou bude také odpočinek v podobě wellness, nebudou chybět ani masáže nebo sauna. Skvělé možnosti pro stmelení kolektivu a motivaci zaměstnanců.

Společenské sály na Vysočině jsouvhodným řešením pro uspořádání firemního večírku. Proč trávit takové chvíle opět ve firmě, když můžete být ve zcela jiném prostředí a vychutnat si večírek se vším všudy a o nic se nestarat?

Kongresové centra jsou přizpůsobena velkému počtu účastníků a počet se v jednotlivých zařízeních liší. Není problém dostat do jedné místnosti a s veškerým pohodlím více jak 200 lidí. Vždy je připravené posezení v provedení uspořádané stoly a židle nebo sedadla v řadách s výhledem na podium i promítací plátno. Ještě nemáte vyřešené prostory pro semináře? Můžete je rovnou vést pod názvem semináře Vysočina a využít všechny dostupné možnosti sálů i služeb.

Konferenční hotely a sály na Vysočině jsou praktickým a profesionálním řešením pro malé i velké společnosti s uspořádáním na míru.