Wellness pobyty

Hotel Líšeňský Dvůr

Hotel Líšenský Dvůr naleznete na jižním úbočí Buchtova kopce uprostřed Žďárských vrchů.

Číst více...

Hotel Zámek Valeč

Wellness hotel Zámek Valeč byl slavnostně otevřen v roce 2013. V roce 2008 koupil zámek ve značně zdevastovaném stavu současný majitel a začal s rozsáhlou a velkolepou rekonstrukcí. Díky němu se zámek včetně zahrad, nádvoří a hospodářských budov po téměř 500 letech vrátil do své původní podoby.

Číst více...

Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane

Zámecký hotel Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane, představuje svým klientům jedinečné místo dokonalého relaxu a odpočinku v prostorách a atmosféře velkolepého historického sídla.

Číst více...

Městské lázně v Novém Městě na Moravě

Městské lázně nabízí rozmanité sportovní i relaxační vyžití. V novoměstských lázní rodiny s dětmi ocení dětský bazének se skluzavkou.

Číst více...

Resort svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina leží v krajině na samém pomezí Čech a Moravy v úkrytu jehličnatých lesů a je zárukou efektivních pracovních jednání i naplňujícího odpočinku.

Číst více...

Wellness Hotel Harmony

Čtyřhvězdičkový hotel nabízí kvalitní wellness zázemí klidném prostředí Vysočiny a blízkosti Telče. V moderním a příjemném interiéru mohou návštěvníci relaxovat díky vířivce a parní sauně. Blahodárně pak působí široká škála koupelí (indická meduňka, smrková sůl, rozmarýn, levandule..). 

Číst více...