Hospodářský dvůr Bohuslavice

Areál Hospodářského dvora se nachází uprostřed malebné vesničky Bohuslavice na Telčsku. Komplex je uzpůsobený nejen pro odpočinkovou, ale i aktivní dovolenou s dětmi či vašimi přáteli.

Farma ale svou dispozicí nabídne odpovídající zázemí i firmám, a to pro všechny druhy školení, mítinků nebo teambuildingů. Mnohaleté zkušenosti ukazují, že areál je vhodný i pro pobyt škol v přírodě nebo školní výlety. V minulosti jsme hostili i řadu oslav, svateb nebo školních srazů.

Během návštěvy Hospodářského dvora si můžete prohlédnout např. hospodářská zvířata, různé druhy drůbeže, koně, kozy, lamy, jelena kavlazského, osly, ovce, pávy, exotické ptactvo, a jiné drobné zvířectvo.

Nově postavený Ptačí dům je ideálním místem pro akci s návštěvností do 130 lidí. Jde o prostor, který maximálním možným způsobem využijete pro získání soukromí. V nejvyšším patře se nachází dva apartmány. Prostor obsahuje také sprchu a dvě toalety. Prostory se dají využít i pro hromadné přespání, pokud nechcete využít služeb hotelu.

Více na webové stránce zde.