Netradiční ubytování

Dalešický pivovar

Jeden z nejznámějších pivovarů na Vysočině a zároveň malebný hotel, kde jsou pokoje citlivě zasazené do původních pivovarských prostor.

Číst více...

Hospodářský dvůr Bohuslavice

Areál Hospodářského dvora se nachází uprostřed malebné vesničky Bohuslavice na Telčsku. Komplex je uzpůsobený nejen pro odpočinkovou, ale i aktivní dovolenou s dětmi či vašimi přáteli.

Číst více...

Letohrádek Svatý Vojtěch

Letohrádek svatý Vojtěch nabízí ubytování jako za starých časů. Ideální místo pro náročné hosty přesně jako za první republiky - včetně komorníků a služebných.

Číst více...

Treehouse Stvořidla

Treehouse-Stvořidla je nový typ trávení dovolené na Vysočině. Naší prioritou je ohleduplnost ke stromům a k přírodě. Strávit jednu, dvě či více nocí v korunách stromů může každý dobrodruh. Okolí řeky Sázavy je krásné. Jistě se každému vybaví právě zmiňovaný úsek Stvořidel, díky Jaroslavu Foglarovi a jeho knihám. 

Číst více...

Želivský klášter

Hotel klášter Želiv se nachází v barokní budově opatství premonstrátského želivského kláštera, ležícím v klidném prostředí soutoku Trnávky a Želivky, vzdálené 10 km od dálnice D1 - exit 90 (Humpolec). Jedinečná atmosféra klášterních prostor založených, jíž před 870 lety zůstala i po rozsáhlé rekonstrukci hotelu, díky umělecké výzdobě a replikám historického nábytku.

Číst více...