Aktivní a pasivní odpočinek

Kongresové a teambuildingové hotely a sály v Kraji Vysočina

Chystáte školení pro zaměstnance, konferenci, kongres, obchodní jednání nebo jinou akci společnosti? Chcete veškerý komfort a profesionální zázemí? Zamiřte na Vysočinu.

Každá firemní akce si zaslouží pečlivou přípravu a prostředí, které odpovídá požadavkům a charakteru akce. Rozhodně nic nenechávejte na náhodu ani na provizorní prostory.
Pro účely pořádání firemních akcí jsou jako stvořené kongresové a teambuildingové hotely, sály a další jednací prostory v Kraji Vysočina.

Čeká vás velice příjemné prostředí uprostřed nádherné přírody s dobrou dopravní dostupností. Ať pojedete z Prahy, Brna nebo ze Zlína či Ostravy, nebude díky dálnici protínající region problém se na místo určení pohodlně dopravit.

Pro uspořádání kongresu, konference, pečlivě připraveného školení pro zaměstnance, obchodní jednání a další akce, které vyžadují odpovídající technické vybavení, zajisté skvěle poslouží některý z mnoha přednáškových sálů v Kraji Vysočina.

V každém takto připraveném prostředí jsou vždy k dispozici základní profesionální kongresové služby, jako například mikrofon, dataprojektor, DVD nebo CD přehrávač, flip-chart, hlasovací zařízení, kopírka, promítací plátno, kvalitní ozvučení, řečnický pult nebo zařízení pro video konference. Můžete si dokonce nechat zařídit i profesionální hostesky.

Kongresové sály a hotely v Kraji Vysočina vhodné pro firemní účely poskytují také příjemné ubytování v moderně vybavených pokojích. Můžete využít bezbariérové ubytování i nekuřácké pokoje, internet a televizi na pokojích jako i vlastní sociální zařízení a mnohé další komfortní služby. Samozřejmostí je stravování a výběr ze specialit restaurace, která je součástí vybraných hotelů. Máte možnost využít i služby cateringu, a to až pro 2500 účastníků.

Teambuilding na Vysočině - to jsou také další aktivity, které můžete spojit s programem, jako například různé animační programy, cykloturistika, sportovní hřiště, bazén a podobně. Velkým lákadlem jsou i různé adrenalinové aktivity. Odměnou bude také odpočinek v podobě wellness, nebudou chybět ani masáže nebo sauna. Skvělé možnosti pro stmelení kolektivu a motivaci zaměstnanců.

Společenské sály na Vysočině jsouvhodným řešením pro uspořádání firemního večírku. Proč trávit takové chvíle opět ve firmě, když můžete být ve zcela jiném prostředí a vychutnat si večírek se vším všudy a o nic se nestarat?

Kongresové centra jsou přizpůsobena velkému počtu účastníků a počet se v jednotlivých zařízeních liší. Není problém dostat do jedné místnosti a s veškerým pohodlím více jak 200 lidí. Vždy je připravené posezení v provedení uspořádané stoly a židle nebo sedadla v řadách s výhledem na podium i promítací plátno. Ještě nemáte vyřešené prostory pro semináře? Můžete je rovnou vést pod názvem semináře Vysočina a využít všechny dostupné možnosti sálů i služeb.

Konferenční hotely a sály na Vysočině jsou praktickým a profesionálním řešením pro malé i velké společnosti s uspořádáním na míru.

Hotel Vysočina

Zajištění kompletních cateringových služeb.

Číst více...

Restaurace Svět Třešť

Gastronomie na společenské akce od A do Z.

Číst více...

Hotel Přibyslav

Stravování na akce v prostorách hotelu i mimo ně. Tradiční i minutková kuchyně, zahraniční speciality se zaměřením na italskou a řeckou.

Číst více...

Restaurace Topírna

Rozvoz studené i teplé kuchyně na firemní večírky, hostiny, rauty.

Číst více...

Jídelna U pletařů

Zajištění dopravy, ubytování, stravování a doprovodného programu.

Číst více...

Gastronomické služby – Michal Bartošek

Výroba studené kuchyně, grilování, sestavování jídelních lístků včetně kompletních kalkulací.

Číst více...

Hotel U Raušů

Typy zajišťovaných akcí
Oslava, banket, raut, svatební hostina.

Číst více...

Penzion Marek – Eva Marková

Zajišťuje cateringové služby pro velké i malé akce, konané při jakékoli příležitosti (zahradní slavnosti, svatby, párty,...)

Číst více...

Sele na gril

Poskytování grilovaných pokrmů na soukromé a společenské akce.

Číst více...

mV-Catering

Zajištění soukromých i společenských akcí, včetně zajištění prostor pro jejich konání.

Číst více...

LOSENKA stravování

Občerstvení při konferencích, obchodních jednáních, pracovních obědech, banketech, rautech apod.

Číst více...

Veřejné stravování Zdeněk Pecha

Technologické vybavení provozovny umožňuje přímou přípravu obložených mís, salátů, obložených baget apod. Kromě studeného rautu lze připravit i raut teplý, možné spojit s grilováním masa nebo rožněním selátek.

Číst více...

Pivní Anděl

Zapůjčení chladícího a výčepního zařízení k zakoupeným sudům, rozsáhlá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů pro akci, pochutiny a doplňkový sortiment, pivní sety (posezení).

Číst více...