Aktuality

Rekonstrukce Zámeckého hotelu Třešť

Večerní Zámecký_hotel_Třešť_1Zámecký hotel v Třešti je od 1. 11. 2018 uzavřen z důvodu probíhající generální rekonstrukce. V době této provozní výluky není možné poskytovat žádné gastronomické, ubytovací ani konferenční služby. Ukončení rekonstrukce je naplánované na podzim 2020, kdy se hotel opět otevře v nové zmodernizované podobě.

 

Nový web a unikátní Ájurvédský pavilon

Katerina pavilonResort svaté Kateřiny přichází v roce 2018 s několika novinkami. Jednou z nich je atraktivní webový portál, na kterém najdete všechny potřebné informace ohledně Vaší akce a pobytu v resortu a zároveň se potěšíte jeho krásným estetickým ztvárněním a přehledností.

Od roku 2019 ve sv. Kateřině budete moci využívat jedinečný Ájurvédský pavilon – stavbu Jakuba Tejkla, která se vznáší na stovce mohutných žulových pilířů. Odměnou po pracovních jednáních Vám zde bude péče v duchu prastaré indické medicíny, která Vám pomůže načerpat sílu a získat novou energii.

Více na www.katerinaresort.cz

Číst více...

Úspěch Fabrika Hotelu v Czech Hotel Awards

Fabrika hotelCzech Hotel Awards je přehlídkou českých hotelů nabízejících nejkvalitnější služby a klade si za cíl zmapovat a zviditelnit nejlepší hotely po celé České republice. Pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3*, 4*, 5*, Wellness&Spa a Congress hlasuje veřejnost. Za Vysočinu v této prestižní soutěži exceloval humpolecký Fabrika Hotel, který ovládl hned dvě kategorie, a to 4* a Congress. Hotelu gratulujeme k zaslouženému úspěchu a pořadatelům firemních akcí vřele doporučujeme špičkové služby vyzkoušet.

Více o na www.fabrikahotel.cz.

Event Day 2018

event dayNejbližší akce, na které můžete získat informace o konferenční a incentivní nabídce Kraje Vysočina, je Event Day - veletrh eventových služeb. Ten se uskuteční 30. 5. 2018 na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech a kancelář Vysočina Convention Bureau nebude chybět. Přijďte načerpat inspiraci a zjistit, že Vysočina je skvělé místo pro Vaši akci!

Nahoru