Aktuality

Nová posluchárna VŠPJ je ideálním místem pro konference

001Vysočina má nové výukové centrum za téměř 187 milionů korun. Je jím posluchárna Vysoké školy polytechnické v Jihlavě, jež významně obohacuje nabídku konferenčních zařízení v kraji.

Číst více...

Univerzitní centrum v Telči – místo s příběhem. Ze skladu brambor králem konferenčních sálů

aula1Univerzitní centrum Masarykovy univerzity v Telči leží v samotném srdci historického jádra tohoto unikátního „UNESCO“ města. Svůj domov  nalezlo ve velkolepém komplexu budov bývalých jezuitských kolejí, jež se za dobu své existence logicky měnily v čase, a přesto si zachovaly jedinečnou atmosféru místa, které bylo a je spojováno především se vzdělávací a osvětovou činností.

Číst více...

Zámek ve Žďáru nad Sázavou bude hostit konferenci o rodinných firmách

zamek zdar_saly_010Dne 20.-21.11.2019 proběhne v prostorách zámku ve Ždáru nad Sázavou konference s názvem Rodinná rada jako nástroj konkurenceschopnosti. 

Číst více...

Ájurvédský pavilon z Vysočiny je Stavbou roku 2019

Resort svatá_kateřinaNovostavba Ájurvédského pavilonu Resortu Svatá Kateřina je Stavbou roku 2019.

Výsledky prestižní soutěže Stavba roku byly vyhlášeny v pondělí 21. října 2019 v Betlémské kapli v Praze. Titul od odborné poroty obdržel i Ájurvédský pavilon, který byl otevřen letos uprostřed nádherné přírody Vysočiny nedaleko města Počátky.

Číst více...

Za skvělým pivem a architekturou do Kamenice nad Lipou

fotoNově zrekonstruovaný pivovar v Kamenici nad Lipou nabízí skvělé chuťové i kulturní zážitky. Samozřejmostí je skvělé pivo, které se zde vařilo už v 15. století a od roku 2017 ho po mnohaleté pauze můžete znovu ochutnat v dokonale zrekonstruovaných prostorách, které získaly ocenění stavba roku Kraje Vysočina 2018. Pro firemní akce je tu k dispozici pivnice s kapacitou až 120 osob a Šalanda s komornější atmosférou pro 40 osob. Jako doprovodný program můžete zvolit exkurzi po pivovaru nebo zážitkové kurzy a workshopy, které poslouží jako originální teambuilding nebo netradiční firemní večírek.

Více na www.pivovar-kamenice.cz

 

PivovarKamenice pivovar_013 PivovarKamenice 067

Zvýhodněný teambuilding v Šiklandu

DSC 1486V areálu Šiklův mlýn se pořádají firemní akce na klíč již více než dvě desítky sezon a hotel nabízí širokou škálu programů na míru. Do poloviny května navíc v rámci zvýhodněné nabídky získáte každou pátou teambuildingovou aktivitu zdarma. Vybírat můžete z westernových aktivit jako například: lukostřelba, rýžování zlata, jízda na koních, jízda obratnosti na elektrickém býku, stavění indiánské vesnice a mnoho dalších. Podmínka pro získání výhody je minimálně 50 osob ubytovaných v rámci akce v hotelovém resortu.
Další zvýhodnění a kompletní nabídku služeb pro firemní akce naleznete na www.firemniakce-sikland.cz.

Unikátní Ájurvédský pavilon na Vysočině

Katerina pavilonOd 22. 3. 2019 můžete v Resortu sv. Kateřina na Vysočině využít služeb po všech stránkách výjimečného Ájurvédského pavilonu. Na první pohled vás jistě zaujme architektonické ztvárnění, pavilon se doslova vznáší na 111 monolitických žulových kamenech. Inspiraci pro svou stavbu nalezl hlavní architekt Jakub Tejkl v okolních lesích, na které jsou z celé budovy dechberoucí výhledy. Resort Svatá Kateřina disponuje nejširší nabídkou ájurvédských procedur v České republice a díky dlouholeté spolupráci s renomovanou indickou klinikou Kairali, která léčebné procesy zaštiťuje, nabízí klientům servis nejvyšší kvality. Resort sv. Kateřina samozřejmě disponuje také perfektním zázemím pro pořádním konferencí a firemních akcí, kapacita největšího z osmi jednacích sálů v divadelním uspořádání je 161 osob, lůžková kapacita potom 170 osob. Zkombinujte pracovaní setkání s odpočinkem, který promění váš pobyt v nezapomenutelný zážitek.

Více na www.katerinaresort.cz

FP_9571

FP_9497

FP_9454