Aktuality

Event Fest 2019

eventfest

Kancelář Vysočina Convention Bureau se v letošním roce zúčastní druhého ročníku významného eventového festivalu s názvem Event Fest. Ten přináší unikátní koncept, který dosud v takto ucelené podobě a rozsahu v České republice chyběl. Cílem je užší propojení eventové komunity, proto přijďte a získejte přehled o tom, jak bohatou škálu konferečních prostor a služeb Vysočina nabízí. Těšíme se na viděnou 29. 3. 2019 v Pragovce.

www.eventfest.cz

Unikátní Ájurvédský pavilon na Vysočině

Katerina pavilonOd 22. 3. 2019 můžete v Resortu sv. Kateřina na Vysočině využít služeb po všech stránkách výjimečného Ájurvédského pavilonu. Na první pohled vás jistě zaujme architektonické ztvárnění, pavilon se doslova vznáší na 111 monolitických žulových kamenech. Inspiraci pro svou stavbu nalezl hlavní architekt Jakub Tejkl v okolních lesích, na které jsou z celé budovy dechberoucí výhledy. Resort Svatá Kateřina disponuje nejširší nabídkou ájurvédských procedur v České republice a díky dlouholeté spolupráci s renomovanou indickou klinikou Kairali, která léčebné procesy zaštiťuje, nabízí klientům servis nejvyšší kvality. Resort sv. Kateřina samozřejmě disponuje také perfektním zázemím pro pořádním konferencí a firemních akcí, kapacita největšího z osmi jednacích sálů v divadelním uspořádání je 161 osob, lůžková kapacita potom 170 osob. Zkombinujte pracovaní setkání s odpočinkem, který promění váš pobyt v nezapomenutelný zážitek.

Více na www.katerinaresort.cz

 FP_9571

 FP_9497

 FP_9454

Rekonstrukce Zámeckého hotelu Třešť

Večerní Zámecký_hotel_Třešť_1Zámecký hotel v Třešti je od 1. 11. 2018 uzavřen z důvodu probíhající generální rekonstrukce. V době této provozní výluky není možné poskytovat žádné gastronomické, ubytovací ani konferenční služby. Ukončení rekonstrukce je naplánované na podzim 2020, kdy se hotel opět otevře v nové zmodernizované podobě.

 

Úspěch Fabrika Hotelu v Czech Hotel Awards

Fabrika hotelCzech Hotel Awards je přehlídkou českých hotelů nabízejících nejkvalitnější služby a klade si za cíl zmapovat a zviditelnit nejlepší hotely po celé České republice. Pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3*, 4*, 5*, Wellness&Spa a Congress hlasuje veřejnost. Za Vysočinu v této prestižní soutěži exceloval humpolecký Fabrika Hotel, který ovládl hned dvě kategorie, a to 4* a Congress. Hotelu gratulujeme k zaslouženému úspěchu a pořadatelům firemních akcí vřele doporučujeme špičkové služby vyzkoušet.

Více o na www.fabrikahotel.cz.

Event Day 2018

event dayNejbližší akce, na které můžete získat informace o konferenční a incentivní nabídce Kraje Vysočina, je Event Day - veletrh eventových služeb. Ten se uskuteční 30. 5. 2018 na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech a kancelář Vysočina Convention Bureau nebude chybět. Přijďte načerpat inspiraci a zjistit, že Vysočina je skvělé místo pro Vaši akci!

Nahoru